مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين -اِجُّمعَة ١٥ رجب ١٤٤٠ - Friday March 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  182   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان اردبیل:فعالیت خیرخواهانه هیأت‌های ورزشی حمایت می‌شود/ ورزش قهرمانی با اخلاق پهلوانی معنا پیدا می‌کند

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: فعالیت خیرخواهانه هیأت‌های ورزشی و حفظ ارتباط مستمر با مراکز و مؤسسات خیریه با حمایت‌های ویژه مسؤولان ورزشی استان اردبیل همراه خواهد شد.
بهرام آقاخانی اظهار کرد: عامل اصلی ماندگاری چهره‌های ورزشی در حافظه تاریخ ظهور ویژگی‌های فرهنگی و اخلاقی و مردمی‌ماندن آنان بوده و قهرمان شدن بدون توجه به روحیه پهلوانی و اخلاق‌مداری امکان پذیر نخواهد بود.
وی ورزش را پیوند دهنده قلب‌ها و ترویج‌گر اخلاق و انصاف در جامعه معرفی کرد و افزود: با گرایش و توجه ویژه‌ای که جوانان نسبت به مقوله ورزش دارند، ظرفیت بسیار مناسبی برای ترویج فرهنگ پهلوانی و اخلاق‌مداری در جامعه فراهم شده و باید از این بستر به بهترین شکل ممکن سود جست.
سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل توضیح داد: در روزهای اخیر شاهد دو اتفاق بسیار شیرین از سوی دو هیأت ورزشی اسکواش و شنا و بازدید از مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست اردبیل بودیم تا ورزشکاران این هیأت‌های ورزشی عهد خود را در خصوص پایبندی به اخلاق و بازکردن چتر محبت و دوستی در جامعه تازه کنند.


آقاخانی یادآور شد: مراکز و مؤسسات خیریه اعم از مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، خانه‌های سالمندان، مراکز خیریه، انجمن حمایت از بیماران خاص و دیگر مجموعه‌هایی که در مسیر دستگیری از نیازمندان و بیماران در تلاش هستند چشم‌انتظار حمایت معنوی اقشار مختلف مردم هستند و ورزشکاران به عنوان پرچمداران اخلاق و فرهنگ باید در این مسیر پیشگام باشند.
وی بیان کرد: به منظور الگوسازی مناسب در بین ورزش‌دوستان و ترویج عملی اخلاق در جامعه از تمامی مسؤولان هیأت‌های ورزشی در نقاط مختلف استان تقاضا می‌شود تا مقدمات بازدید و حضور ورزشکاران خود را در این قبیل از مراکز خیریه فراهم کرده و به صورت مستمر ارتباط خود را با این مؤسسات حفظ کنند.
سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل یادآور شد: به منظور حمایت از انجام این عمل خداپسندانه که در فرهنگ دینی و اخلاقی ما ریشه دوانده است، اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل از هر هیأت ورزشی که ارتباط مستمر ورزشکاران خود را با مراکز و مؤسسات مذکور حفظ کند، علاوه بر درج ارزیابی مثبت در عملکرد سالیانه، در تأمین بخشی از هدایای خیرخواهانه نیز کمک خواهد کرد تا به بخشی از سهم خود در انجام فعالیت‌های فرهنگی جامه عمل بپوشاند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114257 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse