مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين -اِجُّمعَة ١٥ رجب ١٤٤٠ - Friday March 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  181   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
رئیس پلیس راه اردبیل:جاده‌های شمال اردبیل در وضعیت نامناسبی قرار دارند

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: سیستم روشنایی نامطلوب، خط‌کشی ضعیف و جاده‌های نامناسب و کم‌عرض باعث گردیده تا حوادث تأسف‌بار رانندگی در محورهای مواصلاتی شمال استان اردبیل به کرّات مشاهده شود.
حجت فتاحی در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها و تحلیل تصادفات جاده‌ای استان اردبیل که در سالن کنفرانس شیخ‌صفی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: محورهای مواصلاتی شمال استان اردبیل دارای نقاط حادثه‌خیز متعددی بوده و در مجموع در وضعیت نامناسبی قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه نقص جاده در شمال اردبیل از عوامل اصلی وقوع تصادف و حوادث محسوب می‌شود، افزود: سیستم روشنایی نامطلوب، خط‌کشی ضعیف و جاده‌های نامناسب و کم‌عرض از جمله مواردی است که نیازمند اصلاح در نقاط حادثه‌خیز است.


رئیس پلیس‌راه استان اردبیل از وقوع 67 درصد تصادفات استان در شمال اردبیل خبر داد و تصریح کرد: بیشترین فراوانی تصادفات مربوط به ساعات 4 تا 8 بعدازظهر بوده که 30 درصد از تصادفات را شامل می‌شود.
فتاحی توضیح داد: سه مقوله عامل انسانی، وسیله نقلیه و جاده از عوامل وقوع تصادف و حوادث جاده‌ای عنوان شده و با وجود اینکه در کل کشور تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی و عوامل انسانی مهمترین علت وقوع حوادث عنوان می‌شود، در محورهای مواصلاتی شمال استان نقص جاده‌ها بر این موضوع غالب بوده و نمی‌توان به تنهایی بر روی اشتباهات رانندگی بزرگنمایی کرد.
وی با اشاره به اینکه برای نقاط حادثه‌خیز استان اردبیل نیازمند برنامه ریزی ویژه‌ای هستیم، افزود: بودجه مناسب برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز شمال استان تخصیص داده نشده و فرمانداران و مسؤولان اجرایی باید به صورت جدی پیگیر این موضوع باشند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114255 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse