مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير -اِلأِثنين ٢٢ ذو القعده ١٤٤١ - Monday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  550   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
معدوم‌سازی یک هزار و 891 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طرح نوروزی گرمی

مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی از معدوم سازی یک هزار و 891 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طول اجرای طرح نوروزی شهرستان گرمی خبر داد.

حسین قربانی اظهار کرد: در طول طرح نوروزی با همت کارشناسان این شبکه تعداد کل بازرسی‌ها از مراکز و محل‌ها و سامانه‌های  آبرسانی ۷۷۳ مورد بوده است.

وی با بیان اینکه در طرح نوروزی در بازرسی‌های انجام شده مواد غذایی فاسد توقیف شد، افزود: نزدیک به 2 تن مواد غذایی فاسد از سطح شهرستان گرمی مغان جمع آوری و نسبت به معدوم سازی آن اقدام شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی بیان کرد: در کنار بازرسی مجزای کارشناسان شبکه بهداشت، تعداد 23 مورد بازرسی‌های مشترک با دستگاه‌های دیگر انجام پذیرفته و 21 مورد مراکز و اماکن متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اضافه کرد: همچنین تعداد 70 مورد صدور اخطار بحرانی و غیر بحرانی، 41 مورد نمونه برداری مواد غذایی و 216 مورد سنجش با تجهیزات پرتابل در طول این طرح انجام شده است.

قربانی با بیان اینکه تعداد موارد کلرسنجی 237 مورد و موارد نمونه برداری میکروبی آب آشامیدنی 18 مورد انجام شده است، تصریح کرد: تعداد موارد رسیدگی به شکایات مردمی که از طریق سامانه ۱۹۰ اطلاع داده شده بود، ۲۶ پیگیری صورت گرفت و در بخش آموزشی نسبت به چاپ وتوزیع رسانه آموزشی اقدام و 97 کارت بهداشت صادر شده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114242 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse