مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر -اِثَّلاثا ٤ صفر ١٤٤٢ - Tuesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  608   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
کسب رتبه اول در پرداخت زکات فطره و مستحبی توسط شهرستان خلخال
 مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان اردبیل گفت: شهرستان خلخال در پرداخت زکات فطره و مستحبی و مال در رتبه اول استانی قرار دارد.

 حسین دشتی در دیدار با فرماندار خلخال، اظهار کرد: شهرستان خلخال با پرداخت 237 میلیون تومان زکات فطره، مستحبی و مال رتبه اول استان اردبیل را کسب کرده است.

وی افزود: ظرفیت زکات استان برای جمع‌آوری بیش از 15 میلیارد تومان است که امسال در سال 1396 در کل استان اردبیل در مجموع بیش از ۳ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان جمع آوری شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان اردبیل تصریح کرد: 60 درصد این درآمد از محل زکات هزینه فقرا و 40 درصد بقیه صرفا در پروژه‌های عامل المنفعه،‌کمک به ساخت مساجد‌، شن‌ریزی‌، ساخت خانه محروم و خانه عالم هزینه می‌شود.

دشتی گفت: با حضور مددجویان و زنان سرپرست خانوار و پیگیری فرماندار خلخال در حوزه اشتغال جوانان و زنان بی‌سرپرست ۱۰۰ سهم بیمه تامین اجتماعی از محل پرداخت کمیته امداد امام خمینی(ره) به شهرستان خلخال اختصاص خواهد یافت.

وی با قدردانی از پرداخت‌کنندگان زکات در استان اردبیل در تمامی مناطق اضافه کرد: توجه به فقرا و رفع نیاز آنان از فرمایشات ائمه اطهار و قرآن کریم است و این توجه باید در راستای جلب بیشتر مشارکت مردم به کار گرفته شود.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114232 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse