مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين -اِجُّمعَة ١٥ رجب ١٤٤٠ - Friday March 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  197   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
آموزش ۱۰۰ قرآن آموز در مؤسسه قرآنی نوای بهشت انتظار تبریز

گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیر مؤسسه قرآنی نوای بهشت انتظار تبریز، با بیان اینکه ۱۰۰ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این موسسه قرآنی حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی و روان خوانی، تجوید، حفظ و مفاهیم مشغول آموزش هستند.

محمد ناهی استیار، مدیر موسسه قرآنی نوای بهشت انتظار تبریز،  با بیان اینکه ۱۰۰ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این موسسه قرآنی حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی و روان خوانی، تجوید، حفظ و مفاهیم مشغول آموزش هستند.

آموزش 100 قرآن آموز در مؤسسه قرآنی نوای بهشت انتظار تبریز

وی ضمن بازگو نمودن انسان سازی قرآن افزود: قرآن كريم، كتاب انسان سازى است و هدف آن، هدايت انسان به سوى كمال و برآوردن نيازهاى بشر در اين مسير است.

ناهی استیار از پایه های سنی قرآن آموزان این موسسه قرآنی گفت و خاطرنشان کرد: قرآن آموزان در این موسسه قرآنی در رده های سنی نونهال، نوجوان، جوان و بزرگسال هستند.

مدیر موسسه قرآنی نوای بهشت انتظار تبریز یادآور شد: کسانى كه معرفتشان نسبت به قرآن بيشتر است و از انوار الهى آن بهره بيشترى برده اند، نسبت به قرآن احترام فراوان ترى قائلند; بنابراين، لازمه اداى حق قرآن، فهميدن مقام آن است و اين جز با تفكر در آيات آن و آگاهى از معارف الهى ميسور نخواهد بود.

وی با اشاره به فرموده پیغمبر(ص) افزود: پیامبراکرم(ص) می فرمایند: قرآن سفره پر برکت الهی است؛ آن را یاد بگیرید و تا می‌توانید در این راه بکوشید؛ زیرا قرآن نور آشکار و شفای سودمند الهی است. قرآن را یاد بگیرید؛ چون خداوند به جهت فراگرفتن آن، شما را به درجه اعلای شرافت خواهد رساند.

ناهی استیار انسان را در تکاپوی معادف بلند دانست و تاکید کرد: انسان در تكاپو و جست و جوی آگاهی های صحیح و معارف بلند و پرمعنا است، البته با استفاده از تجربیات بشری و تلاش های علمی، به بسیاری از آگاهی ها می توان دست یافت؛ اما برای اطمینان به درستی یافته های خود و آگاهی به آنچه برای او دست نایافتنی است، نیاز به یك منبع اصیل و غنی بسیار محسوس است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114222 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse