مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر -اِجُّمعَة ٥ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Friday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  148   بازدید    تاریخ درج مطلب  20/12/1396    
 
 
عضو انجمن خوشنویسان ایران:پیوند ناگسستنی مردم و هنر تعمیق شود

عضو انجمن خوشنویسان ایران گفت: ایجاد ارتباط هر چه بیشتر بین هنر، هنرمند و مردم نیازمند بهره‌گیری از جاذبه‌ها و ظرفیت‌های موجود در رشته‌های متنوع هنری از جمله هنر زیبای خوشنویسی است.
ناصر صادقی در نشست هنر خوشنویسی که در حضور اهالی هنردوست استان اردبیل اظهار کرد: برخورداری از سلایق و نگاه‌های متفاوت در عرصه رقابت‌های فرهنگی و هنری باید به محلی برای اندیشه‌ورزشی و تفکر و تحمل بیشتر تبدیل شود.
وی به مزایای رقابت سالم که توأم با افکار تعالی‌بخش باشد اشاره کرد و افزود: ذات لطیفی که در هنر خوشنویسی دیده می‌شود، امکان تسلط حاشیه‌های زاید بر دامان این هنر زیبا را فراهم نخواهد کرد.


عضو انجمن خوشنویسان ایران تصریح کرد: علاقه‌مندان به هنر اصیل و والای خوشنویسی می‌بایست با برخورداری از اندیشه خلاقانه و پروراندن انگیزه‌های نو و زیبا با مطالعه بصری به تولید آثار فاخر توجه ویژه‌ای داشته باشند و تحقق این موضوع به سادگی و در مدت زمان کوتاه میسر نخواهد بود.
صادقی ادامه داد: برقراری ارتباط هر چه بیشتر بین هنر، هنرمند و مردم نیازمند بهره‌گیری از جاذبه‌ها و ظرفیت‌های موجود در رشته‌های متنوع و زیبای هنری است و هنر زیبای خوشنویسی با برخورداری از بسترهای لازم می‌تواند در تحقق این موضوع یاریگر باشد.
وی با اشاره به اینکه زیبایی‌های هنر خوشنویسی مسیر سخت دستیابی به موفقیت در این هنر را از بین برده و با جاذبه‌ای که ایجاد می‌کند، برای هنرجو ملال‌آور نخواهد بود، افزود: طی طریق عاشقانه و تلاش شبانه‌روزی لازمه دستیابی به موفقیت در رشته‌های هنری است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113956 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse