مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر -اِجُّمعَة ٥ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Friday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  155   بازدید    تاریخ درج مطلب  16/12/1396    
 
 
آموزش ۷۰ قرآن آموز در خانه قرآن نور الجنات اسکو

گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیر خانه قرآن نور الجنات اسکو، با بیان اینکه ۶۵ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی و روان خوانی و مفاهیم مشغول آموزش هستند.
ناهید عمران زاده، مدیر خانه قرآن نور الجنات اسکو، با بیان اینکه ۶۵ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی و روان خوانی و مفاهیم مشغول آموزش هستند.
آموزش 70 قرآن آموز در خانه قرآن نور الجنات اسکو


وی قرآن را بهترين هديه الهی به بندگان دانست و افزود: قرآن برترين و بهترين هديه الهی به بندگان است؛ زيرا گوش‏نوازترين كلام، كلام الهی است، پس بايد مسير شنيدن اين كلام را پاک و تمييز نگه داشت؛ زيرا مجرای كثيف و گناه‏آلود نمی‏تواند لذّت شنيدنِ سخنانِ خداوند را بچشد.
عمران زاده از پایه های سنی قرآن آموزان این خانه قرآن گفت و خاطرنشان کرد: قرآن آموزان در این خانه قرآنی در رده های سنی نونهال، نوجوان، جوان و بزرگسال هستند.
مدیر خانه قرآن نور الجنات اسکو از بالاترین سطح تعليم قرآن گفت و یادآور شد: پيمودن مراتب كمال قرائت، هم‌چون رسيدن به مرحله تدبّر و عمل، مستوجب كمال ثواب و رضاى الهى و دريافت خيرات بيشتر و بهتر مى‌شود.
وی با اشاره به فرموده امام جعفرصادق(ع) افزود: امام جعفرصادق(ع) می فرمایند: مومن شایسته است که پیش از فرا رسیدن مرگش قرآن را بیاموزد یا در حال آموزش دادن آن باشد.
عمران زاده تاکید کرد: خواندن، مقدمه‌اى براى فهم قرآن است و درک آن نيز در جاى خود، مقدمه‌اى براى محقق ساختن دستورهاى آن در زندگى فردى و اجتماعى است. به‌طور قطع، اگر مسلمانان از مفاد سوره‌هاى قرآن در زندگى خود الهام بگيرند، همه پاداش‌ها و خواسته‌هاى مشروع دنيا و آخرت را از آن خود خواهند كرد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113875 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse