مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير -اِلأِثنين ٢٢ ذو القعده ١٤٤١ - Monday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  418   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/11/1396    
 
 
مدیر جهاد کشاورزی نیر:63 طرح با اعتبار 50 میلیارد ریال به کارگروه اشتغال شهرستان نیر معرفی شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر گفت: 63 طرح با پیش بینی اعتبار بالغ بر 50 میلیارد ریال و اشتغال‌زائی مستقیم 73 نفر و غیرمستقیم بیش از 120 نفر مورد تأیید قرار گرفته و به کارگروه اشتغال شهرستان نیر معرفی شده است.
رضا ناصری در کارگروه اشتغال شهرستان نیر اظهار کرد: در راستای اجرای ماده 5 تصویبنامه کارگروه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تبصره 18 قانون بودجه کل کشور در سال 1396، پس از بررسی طرح‌های اشتغال‌زائی ارائه شده به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نیر، تعداد 63 طرح با پیش بینی اعتبار بالغ بر 50 میلیارد ریال و اشتغال‌زائی مستقیم 73 نفر و غیر مستقیم بیش از 120 نفر مورد تأیید قرار گرفته و به کارگروه اشتغال شهرستان معرفی شدند.


وی افزود: از این تعداد 38 طرح با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد ریال پس از تایید در کارگروه استان تصویب و به بانکهای عامل معرفی شده اند و تعداد 23 طرح نیز در دست بررسی می باشد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر تصریح کرد: عمده این طرح‌ها در رسته دامداری در زمینه‌های احداث دامداری روستایی، بهسازی اماکن دامی روستایی، تامین سرمایه در گردش دامداری‌ها و زنبورداری در زمینه‌های ایجاد زنبورستان جدید و توسعه زنبورستان می‌باشد که این عده از بهره‌برداران می‌توانند پس از طی مراحل قانونی و اداری در کمترین زمان ممکن نسبت به دریافت تسهیلات و شروع عملیات اجرایی طرح خود اقدام کنند.
ناصری بیان کرد : امید است با همکاری بانک‌های عامل تسهیلات تصویب شده به موقع در اختیار متقاضیان قرار گیرد و شاهد توسعه و رونق بخش دامپروری و کشاورزی باشیم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113721 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse