مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين -اِلأَحَّد ١٧ رجب ١٤٤٠ - Sunday March 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  136   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/11/1396    
 
 
رئیس هیأت تیراندازی اردبیل مشخص شد

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت تیراندازی استان اردبیل، سعید محمدی‌دوست به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس این هیأت ورزشی منصوب شد.
مجمع انتخاباتی هیأت تیراندازی استان اردبیل با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاون ورزشی و اعضای مجمع انتخاباتی در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، تنها کاندیدای ریاست هیأت تیراندازی که پیش از این نیز سکاندار مدیریت این هیأت را برعهده داشت، به مدت 10 دقیقه به گزارشی از عملکرد پیشین هیأت و برنامه‌های در دست اجرا پرداخت.


در ادامه با انجام رأی‌گیری، سعید محمدی‌دوست با کسب 17 رأی موافق از مجموع 17 رأی مأخوذه به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیأت تیراندازی استان اردبیل معرفی شد.
با توجه به اینکه این رشته ورزشی از جمله رشته‌های پرطرفدار و پرمدال در مسابقات بین المللی و المپیک محسوب می‌شود، نگاه ویژه‌ای نسبت به تیراندازی در استان‌های مختلف کشور وجود داشته و استان اردبیل نیز از این قاعده مستثنی نیست.
از نکات مهم بیان شده در برگزاری این مجمع، می‌توان به حضور مجدد تیم تیراندازی استان اردبیل در لیگ کشوری، ارتقای تیم‌های تیراندازی در رده‌های سنی پایه، تجهیز زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز با حمایت اداره‌کل ورزش و جوانان و حضور مقتدرانه در مسابقات پیش‌رو اشاره کرد.
اصلاح ساختارهای مدیریتی هیأت‌های شهرستانی و استانی از سوی فدراسیون تیراندازی به صورت جدی پیگیری شده و در استان اردبیل نیز با تشکیل کمیته‌های قوی و منسجم این موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113720 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse