مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين -اِلأَحَّد ١٧ رجب ١٤٤٠ - Sunday March 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  138   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/11/1396    
 
 
برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی و فرهنگی توسط سمن‌های اردبیل

رئیس مجمع جوانان سمن‌های اردبیل گفت: با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل تا پایان سال جاری برنامه‌هایی همچون کارگاه‌های اشتغال و کارآفرینی، آشنایی با آسیب‌های اجتماعی و طرحنامه‌نویسی برگزار خواهد شد.
راشد پرستار اظهار کرد: کارگاه آموزش مهارت‌های زندگی قبل از ازدواج با رویکرد دینی با مشارکت مؤسسه مدیران جوان و اداره ورزش اردبیل با حضور 120 شرکت‌کننده به پایان رسید و در تلاش خواهیم بود تا در سال آینده دیگر برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مورد نیاز جوانان عملیاتی شود.
وی با اشاره به اینکه این کارگاه از جمله سلسله برنامه‌هایی بوده که در تمامی شهرستان‌های استان در حال برگزاری است، افزود: اردبیل و گرمی شهرهای پیشتاز در اجرای این کارگاه آموزشی بودند که برنامه‌های خود را به پایان رساندند.


رئیس مجمع جوانان سمن‌های اردبیل با اشاره به اینکه تا پایان سال در دیگر شهرستان‌ها نیز شاهد اتمام کارگاه‌ آموزش مهارت‌های زندگی خواهیم بود، تصریح کرد: در این قبیل از کارگاه‌ها علاوه بر حضور جوانان و علاقه‌مندان به آشنایی با حوزه خانواده در کلاس‌های آموزشی، از مشاوره‌های تخصصی نیز برخوردار می‌شوند.
پرستار توضیح داد: این قبیل از برنامه‌ها در بهبود تصمیم‌گیری برای ازدواج، مشکلات موجود، چالش‌هایی که با آن مواجه هستند و چاره‌اندیشی صحیح در مواجهه با مشکلات راهگشا خواهد بود.
وی بیان کرد: توسط سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل برنامه‌هایی همچون کارگاه‌های اشتغال و کارآفرینی، آشنایی با آسیب‌های اجتماعی و طرح‌نامه‌نویسی در دست برگزاری بوده که تا پایان سال جاری شاهد اتمام و برگزاری برنامه‌های مورد اشاره خواهیم بود.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113713 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse