مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند -اِسَّبِت ١٧ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Saturday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  133   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/11/1396    
 
 
رئیس مجمع نمایندگان استان:لایحه مناطق آزاد در وضعیت بررسی محدوده است

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: لایحه منطقه آزاد در وضعیت بررسی محدوده توسط کارشناسان هریک از استان‌های تعیین شده در سازمان مناطق آزاد قرار دارد.

سیدحمایت میرزاده ، اظهار کرد: در طول چند روز اخیر جلساتی در این زمینه با حضور استاندار و رئیس سازمان مناطق آزاد کشور برای تأیید نهایی آن انجام و دفاعیات محکمی داشتیم.

وی با بیان اینکه در هر جلسه‌ای جهت تغییر اشکالات نقشه مسائلی طرح می‌شود، افزود: بر همین اساس تا تشکیل جلسه بعدی نواقصات و مشکلات نقشه‌های فعلی اصلاح و مجددا در جلسات سازمان مناطق آزاد طرح می‌شود.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: علاوه بر استان اردبیل، تمام استان‌هایی که در لایحه مناطق آزاد قرار دارند، محدوده تعیین شده در منطقه آزاد را بررسی و نسبت به اصلاح هرچه بهتر آن اقدام می‌کنند.

میرزاده در رابطه با زمان طرح شدن لایحه منطقه آزاد در صحن علنی مجلس گفت: پس از تایید نهایی نقشه‌های تدوین شده این لایحه در کمیسیون اقتصادی مجلس رأی‌گیری و در صورت تصویب برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس می‌رود.

وی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود تا سه هفته آینده این طرح به کمیسیون اقتصادی مجلس برود و با رایزنی‌هایی که با هماهنگی همه نمایندگان استان اردبیل و سایر استان‌های دخیل در منطقه آزاد با اعضا کمیسیون اقتصادی مجلس داشتیم امید تصویب لایحه در کمیسیون بسیار بالا است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگترین سد پیش‌رو تصویب این طرح در صحن علنی مجلس است، افزود: ما در تلاش هستیم تا این لایحه با آرای نصف به علاوه یک تصویب شود و در غیر اینصورت نیازمند دو سوم آرا خواهد بود که کسب این آراء بسیار دشوار بوده و راهی سخت پیش رو است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل بررسی لایحه منطقه آزاد را بسته به تصویب کمیسیون اقتصادی و رسیدن نوبت برای طرح در صحن علنی دانست و تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان در زمینه لایحه منطقه آزاد همدلی وصف نشدنی داشته و هرکدام به نحوهای مختلف در تلاش برای تصویب نهایی آن هستند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113591 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse