مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند -اِسَّبِت ١٧ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Saturday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  94   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/11/1396    
 
 
رئیس حوزه علمیه اردبیل:هیچ قدرتی نمی‌تواند میان مردم و نظام فاصله بیاندازد

رئیس حوزه علمیه استان اردبیل گفت: مردم در 22 بهمن‌ماه امسال نشان خواهند داد که به‌ نظام و انقلاب اسلامی پایبند هستند و هیچ قدرتی نمی‌تواند بین مردم و نظام فاصله بیاندازد.

حجت‌الاسلام مهدی نوروزی ، اظهار کرد: مردم در 22 بهمن‌ماه امسال نشان خواهند داد که به‌ نظام و انقلاب اسلامی پایبند هستند و هیچ قدرتی نمی‌تواند بین مردم و نظام فاصله بیاندازد.

وی با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن‌ ماه و حضور مردم در این مراسم افزود: راهپیمایی 22 بهمن‌ نشانگر حمایت و پشتیبانی مردم از نظام و انقلاب است که هر ساله شاهد افزایش حضور مردم در این مراسم بزرگ هستیم.

رئیس حوزه علمیه استان اردبیل با بیان اینکه راهپیمایی در هر کشور نقش تعیین‌کننده دارد، افزود: حضور مردم در هر کشور در مراسم‌ها نقش تعیین کنند دارد و در کشورما نیز شرکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن از اهمیت بالایی برخوردار است و امسال نیز همچون سال‌های گذشته ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پر رنگ‌تر از سال‌های قبل خواهند داشت.

نوروزی ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن‌ ماه امسال به دلیل برخی از اعتراضات در برخی از شهرها یکی از مهم‌ترین راهپیمایی‌ها در سالهای اخیر است  و لازم است مردم با هوشیاری و بصیرتی که دارند مرز فتنه را با گله‌مندی در این راهپیمایی مشخص کنند.

وی تصریح کرد: نا آرامی‌های اخیر در کشور به خاطر شرایط اقتصادی و معیشتی بود که لازم است در این زمینه دولتمردان و مجلس شورای اسلامی برای برطرف کردن آن برنامه‌ریزی و اقدام کنند تا مشکلات مردم حل شود.

 رئیس حوزه علمیه استان اردبیل با اشاره به نظرسنجی یکی از دانشگاه‌های امریکا درباره علاقه‌مندی مردم به نظام جمهوری اسلامی گفت: نظر سنجی که در یکی از دانشگاه‌های آمریکایی انجام‌ شده است نشان از آن دارد که بیشتر از 95 درصد مردم رأی مثبت به‌ نظام جمهوری اسلامی ایران دارند و از نظام رضایت دارند شاید در بعضی بخش‌ها برخی از مشکلات هم وجود داشته باشد.

وی اضافه کرد: تبلیغات دشمنان هیچ تاثیری بر مردم کشورمان ندارد و در 9 دی امسال شاهد حضور پرشکوه مردم در این مراسم خواهیم بود تا بار دیگر بر دشمنان نظام اسلامی ثابت شود که مردم پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113589 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse