مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند -اِسَّبِت ١٧ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Saturday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  102   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/11/1396    
 
 
22 بهمن روز شکسته شدن ابهت آمریکای جنایتکار است

فعال سیاسی در یادداشتی نوشت: 22 بهمن روز شکسته شدن ابهت آمریکای جنایتکار و ایادی‌های استکبار در جهان کنونی است.

 22 بهمن  یوم الله است. روزی که در تاریخ ایران برای همیشه ثبت شد. تحولی که دنیا را دگرگون کرد، روز درهم پیچیده شدن طومار 2 هزار و 500 ساله ساله رژیم دیکتاتوری در ایران و روز شکستن ابهت آمریکای جنایتکار و استقرار حکومت الله مطمئنا یک جشن بزرگ پیروزی خواهد بود.

روز حماسه‌ای دیگر برای دفاع از حقانیت، ارزش‌ها و عزت و غیرت ایرانی، روز اعلام همبستگی و اتحاد برای ایران ما و انقلاب اسلامی خواهد بود.

ملت انقلابی با لبیک ندای رهبر و متقدای خود در چهار دهه گذشته با صیانت از این ایام و ارزش‌های اسلامی، همه توطئه‌های دشمن راخنثی کرد و با حضور انقلابی پرشور و بانشاط خود مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویان زد تا اعلام کند تهدید و ارعاب هیچ خللی در اراده فولادین و انقلابی وارد نشده نخواهد آورد.

آمریکا و هم پیمانان مزدور آن در منطقه بدانند؛ علی رغم مشکلاتی که ملت با آن مواجه هستند با ایستادگی و مقاومت پایدار، مسیرعزت و اقتدار خویش را تدام خواهند بخشید. ملت ما ثابت کرده است همچنان یک انقلابی بوده و با اقتدار و صلابت و اتحاد وانسجام رمز پیروزی را که وحدت کلمه است، دوباره تحکیم خواهد بخشید.

در حماسه بزرگ یوم‌الله 22 بهمن و سایر حماسه‌ها همچون 9 دی اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد، کوچک و بزرگ باحمایت و پشتیبانی خود از انقلاب، نظام اسلامی و ولایت، اقتدارخویش را به نمایش گذاشته وامید دشمنان را تبدیل به یاس و ناامید خواهند کرد.

 امروز ملت وفادار و غیرتمند و ولایی اقصی نقاط ایران،عشق به انقلاب اسلامی و حمایت از سیاست‌های اصولی نظام درحوزه‌های استقلال اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی، آزادی و پیشرفت همه جانبه مادی و معنوی و نفرت و انزجار خود از نظام سلطه جهانی آمریکای جنایتکار به عنوان فاسدترین ، ظالم‌ترین و وحشی‌ترین نظام سیاسی جهان را به نمایش خواهند گذاشت.

عزم و اراده ملت در تدام اهداف و آرمان‌های انقلاب برای همه جهانیان ثابت شده است و قدرت‌های جهانی جرء تعامل و همکاری راه دیگری با ملت ایران ندارند. در ورود به چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی روحیه نشاط، کار و تلاش و حرکت رو به سوی فتع قله‌های بلند پیشرفت و تعالی، روز بروز پررنگ تر شده است.

 

**********************

 

یادداشت از: امیدعلی رعنایی

 

**********************

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 113583 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse