مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند -اِسَّبِت ١٧ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Saturday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  312   بازدید    تاریخ درج مطلب  30/10/1396    
 
 
مخدر فلاکا فلاکا چیست

مخدر فلاکا فلاکا یکی از انواع مواد مخدر است که این روز ها در میان جوامع غربی توسعه یافته و روزافزون مصرف آن جوانان را تهدید میکند این ماده مخدر سبب میشود که مصرف کننده از خود بی خود شده و به اصطلاح تبدیل به زامبی شود در زیر توضیحاتی راجع به آن داده ایم
فلاکا یکی از مخدر هایی است که این روزها بیشترین صحبت درباره آن است . به این ماده مخدر gravel یا flocka می گویند . فلاکا ترکیبی از هرویین و متافتامین است که در واقع فلاکا نسل جدیدی ازمخدر نمک حمام می باشد. نمک حمام در مجموع مخدری از ترکیبات روان گردان مصنوعی که در آزمایشگاه ها یا به اصطلاح "آشپزخانه مواد مخدر" در حجم بسیار بالا در کشور های خارجی تولید میشود.
فلاکا یک مخدر خیابانی است که ریشه در جنوب فلوریدا آمریکا دارد که در واقع مخدری جدید است که به سرعت در حال توسعه می باشد و در واقع ترکیبی مصنوعی است از آمفتامین و محرک کتینون که در گروه alpha-pvp قرار میگیرد.
فلاکا از ترکیبی به نام alpha-pvp ساخته شده که در گروه cathinone قرار می گیرد و از خانواده مخدر نمک حمام میباشد و نکته قابل توجه راجع به نمک حمام این است که مواد محرک داخل آن در سال 2011 غیر قانونی اعلام شد در حالی alpha-pvp که ترکیبی قوی تر و تمام مواد داخل نمک حمام از آن گرفته میشود ممنوع نشد ! این به این معناست که alpha –pvp قانونی است در جایی که ممنوع واقع شده است !
عوارض مصرف فلاکا
1.هوشیاری بالا
2.بیش فعالی
3.آشفتگی شدید
4.رفتار های عجیب و ناهنجار
5.هذیان گویی
6.علائم روان پریشی و توهم
اثر فلاکا به طور معمول بین 3 تا 4 ساعت میباشد اماعوارض آن تا تا چند روز گریبان گیر مصرف کننده میباشد که مصرف آن چه یکبار چه چند بار میتواند اثرات مخربی بر سلامتی مصرف کننده بگذارد.
فلاکا به دلیل اثر گذاری شدید بر ذهن و سلامتی شخص مصرف کننده به احتمال بسیار قوی امکان مصرف دوباره را از بین میبرد اما اگر شخص پس از مصرف بتواند به زندگی عادی خویش بازگردد ،فلاکا می تواند کاملا اعتیاد آور باشد.
منبع: سایت آفتاب

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112872 -1 -1

کامپیوتر
هوافضا
صنایع الکترونیکی
نجوم
مقالات عمومي
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse