مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند -اِسَّبِت ١٧ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Saturday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  139   بازدید    تاریخ درج مطلب  25/10/1396    
 
 
شهردار اردبیل:سرعت حل معضلات شهری وابسته به تعامل نهادهای اجرایی با شهرداری است

شهردار اردبیل گفت: تعامل و مشارکت دیگر نهادهای اجرایی با مجموعه شهرداری اردبیل، به حل مشکلات و معضلات شهری سرعت بخشیده و منجر به نتیجه مثبت خواهد شد.

 حمید لطف‌اللهیان در جلسه پیشگیری از تخلفات شهری که در سالن اجتماعات شهرداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: به منظور پیشبرد اهداف شهری و سرعت بخشی به  حل مشکلات و معضلات شهری، شهرداری اردبیل نیازمند تعامل  نهادهای اجرایی استان است.

وی با بیان این که جلسه پیشگیری از تخلفات شهری با هدف شناسایی تخلفات و آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود افزود: اهتمام ویژه این کمیته برای حل معضلات شهری مثبت بوده و در ماه‌های اخیر اقدامات شاخصی در بهبود مدیریت شهری انجام داده است .

شهردار اردبیل تصریح کرد: وضعیت دست‌فروشان در سطح شهر به حالت بحران در آمده و با نزدیکی به ایام پایان سال این آشفتگی دو چندان خواهد شد که به این منظور ساماندهی دستفروشان در دستور کار قرار گرفته است.

لطف‌اللهیان ادامه داد: وجود دستفروشان در میدان‌های ورودی اردبیل چهره شهر را نابسمان و دور از شأن شهروندان کرده که ضروری است در راستای کاهش بی‌انضباطی شهری، دست‌فروشان ساماندهی شوند.

وی اضافه کرد: در راستای پیگیری اعتراض بازاریان، می‌توان دست‌فروشان را  در 24 ساعت  جمع‌آوری کرد، اما این  راهکار اصولی نیست و باید تبعات و عواقب آن مورد بررسی قرار گیرد.

شهردار اردبیل گفت:  اهتمام و تلاش اعضای کمیته پیشگیری از تخلفات شهری قابل تقدیر است چرا که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، نابسمانی‌ها و بی‌انضباطی‌ها در سطح شهر به حداقل خواهد رسید.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112643 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse