مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر -اِجُّمعَة ٧ صفر ١٤٤٢ - Friday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  413   بازدید    تاریخ درج مطلب  9/10/1396    
 
 
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی:پازاج از الگوهای اخلاقی و ورزشی کشتی است/ محاسبه امتیاز مسابقات جام تختی در رنکینگ اتحادیه جهانی

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: احدپازاج در زمان ورزشکاری و مدیریت خود ثابت کرد فردی لایق و دوراندیش بوده ودر کنار آن‌ از الگوهای اخلاقی و ورزشی بیشتر کشتی‌گیران است.
علی اشکانی با اشاره به انتخاب احدپازاج به‌عنوان مدیرتیم‌های ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و امیدهای کشور اظهار کرد: پازاج در زمان ورزشکاری و مدیریت خود ثابت کرد فردی لایق و دوراندیش بوده و در کنار آن‌از جمله الگوهای اخلاقی و ورزشی من و بیشتر کشتی‌گیران است.
وی افزود: انتخاب پازاج به‌عنوان مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی بزرگ‌سالان برای من فرصت مناسبی است تا در مدتی که در کنار هم فعالیت می‌کنیم مطالب جدیدی از وی یاد بگیرم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا کشتی فرنگی کشور را از جایگاهی که دارد ارتقا دهیم و افتخارات جهانی بیشتری در این رشته ورزشی برای کشور کسب کنیم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره انتخاب مجدد رسول خادم به‌عنوان رئیس فدراسیون کشتی کشور تصریح کرد: رسول خادم، بهترین گزینه‌ برای ریاست فدراسیون کشتی بود چرا که از جنس این رشته ورزشی است و به‌ خوبی از زیر وبم آن اطلاع دارد ضمن اینکه در چهار سال گذشته مدیریت قوی و قابل توجهی را در کشتی کشور نشان داد.
اشکانی تصریح کرد: در سال‌های پیشین به دلیل پرداخت نشدن جوایز نقدی تیم‌های شرکت‌کننده در جام بین‌المللی تختی هیچ کشوری در این تورنمنت حاضر نشد که کار را برای فدراسیون کشتی سخت کرده بود اما با تلاش فراوان این بار تیم‌های خارجی در رقابت‌های بین‌المللی تختی که از معتبرترین تورنمنت‌های جهان به‌حساب می‌آید شرکت می‌کنند.
وی بیان کرد: فدراسیون کشتی در فعالیت‌های سال‌های اخیر خود موفق به کسب کرسی‌هایی و افزایش داوران المپیکی در مجمع بین‌المللی شده است که همه این‌ها نشان از تلاش شبانه‌روزی فدراسیون کشتی و رسول خادم دارد و اگر زمانی کشتی ایران این فرد لایق را از دست بدهد بی‌شک تمام زحمت‌های که کشیده شده از بین خواهد رفت.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اضافه کرد: ررقابت‌های بین‌المللی تختی از سوی اتحادیه جهانی کشتی یکی از معتبرین تورنمنت‌های بزرگ‌سالان جهان محسوب می‌شود که از سال ۲۰۱۸ میلادی در طرح رنکینگ و سیستم سدبندی قرار می گیرد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112617 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse