مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند -اِسَّبِت ١٧ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Saturday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  191   بازدید    تاریخ درج مطلب  24/10/1396    
 
 
معاونت امور اقتصادی استانداری اردبیل:افزایش صادرات نیازمند بررسی دقیق از بازارهای هدف است/ نقش بخش‌های خصوصی پررنگ‌تر شود

معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: برای افزایش صادرات نیازمند شناخت دقیق و آشنایی با جزئیات کامل بازار کشورهای هدف هستیم.
بهمن حسین‌زاده در جلسه شورای دولت و بخش خصوصی که در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: توجه به ظرفیت‌ها و منابع موجود در استان اردبیل به مانند صنایع دستی، تولیدات گلخانه‌ای و سایر حوزه‌هایی که زمینه رشد اقتصادی و تجاری استان را فراهم می‌کنند، می‌بایست شناسایی شده و به صورت تمام قد حمایت شوند.


وی افزود: برای انجام صادرات مناسب، باید به صورت دقیق و با جزئیات کامل کشورهای هدف مشخص شوند تا با حضور برنامه‌ریزی شده در بازارهای جهانی جایگاه خوبی برای محصولات تولیدی استان از لحاظ بازار فروش و ارزش‌گذاری به دست آورد.
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل تصریح کرد: در زمینه رونق صادرات، اصلی‌ترین نقش را بخش‌های خصوصی ایفا می‌کنند و تسهیل قوانین و مقررات تنها یک قسمتی از موضوع برای توجه به افزایش میزان صادرات و رونق اقتصادی واحدهای تولیدی خواهد بود.
حسین‌زاده یادآور شد: باید نقش بخش‌های خصوصی را در جامعه پررنگ‌تر نمود و با استفاده بهینه از تمامی ظرفیت و توانمندی‌های موجود شرایط تسهیل بازار تولید و عرضه آن به بازارهای داخلی و صادرات موفق را فراهم کرد، چرا که مشارکت بخش خصوصی در این حوزه نقش اساسی را ایفا می‌کند.
وی با اشاره به نتایج و مصوبات مناسب جلسات شورای دولت و بخش خصوصی، توضیح داد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل با برنامه‌ریزی برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران و مدیران واحدهای تولیدی و اقتصادی و بررسی موانع موجود برای توسعه همه جانبه استان، بیشترین و منظم‌ترین جلسات را برگزار کرده و این اقدام شایسته تقدیر است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112477 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse