مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر -اِسَّبِت ٩ صفر ١٤٤٠ - Saturday October 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  102   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/10/1396    
 
 
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:کیفیت فعالیت‌های آموزشی با توسعه فضاهای مدارس بهبود می‌یابد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: توسعه فضاهای آموزشی بستر مناسبی را برای رونق بخشی به کیفیت فعالیت‌های تحصیلی و فرهنگی فراهم می‌کند.

 احمد ناصری در تشریح اهمیت اجرایی شدن برنامه‌ها و اولویت‌های نظام تعلیم و تربیت در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در مبحت تعلیم و تربیت مدارس، تنها حوزه آموزش مدنظر نبوده بلکه بسیاری از برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که منجر به شکل‌گیری شخصیت دانش‌آموزان است، مدنظر قرار می‌گیرد.

وی افزود: برای عملیاتی شدن برنامه‌های آموزش و پرورش و نهادینه شدن فعالیت‌های مورد نیاز نیازمند انجام فعالیت‌های بنیادی و زیرساختی هستیم و باید از تمامی ابزار موجود در این حوزه استفاده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل یادآور شد: برای اینکه دانش‌آموزان از حضور در کلاس‌های درس لذت برند و بازدهی مطالب آموزشی ارائه شده افزایش پیدا کند، نیازمند دبیرانی بانشاط هستیم و چنانچه معلمانی باانگیزه مباحث آموزشی را ارائه دهند، به موفقیت‌های ارزنده‌ای دست خواهیم یافت.

ناصری بیان کرد: توسعه فضاهای آموزشی بستر مناسبی برای رونق بخشی به کیفیت فعالیت‌های آموزشی را فراهم خواهد کرد، چرا که با این اقدام موفق به برگزاری کلاس‌های مدارس در نوبت پیش‌از ظهر شده و قادر خواهیم بود تا برای اجرای برنامه‌های فوق‌برنامه از محیط مدارس در ساعات تعطیلی کلاس‌ها نیز استفاده کرد.

وی اضافه کرد: برای جلب رضایت والدین از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی اجرا شده در مدارس نیازمند رعایت تمامی موارد مورد نیاز و اثربخشی بهتر و بیشتر مطالب ارائه شده هستیم و تلاش بی‌وقفه همکاران فرهنگی در این حوزه قابل تقدیر است.

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112442 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse