مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر -اِسَّبِت ٦ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Saturday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  119   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/10/1396    
 
 
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:توسعه تسهیلات بانکی فرهنگیان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: به منظور توجه به مطالبات عمده فرهنگیان، توسعه تسهیلات بانکی همکاران فرهنگی از جمله برنامه‌های در دست اجرا بوده و آموزش و پرورش اردبیل تمامی تلاش خود را برای تحقق آن به‌کار خواهد بست.

 احمد ناصری روز جمعه در تشریح آخرین وضعیت رفاهی و خدماتی فرهنگیان استان اردبیل اظهار کرد: از جمله برنامه‌های مهم آموزش و پرورش توجه به کیفی‌بخشی فعالیت‌های علمی و فناوری فرهنگیان و دانش‌آموزان است.

وی به برنامه‌های اخیر این سازمان اشاره کرد و افزود: به منظور توجه به مطالبات و نیازهای عمده فرهنگیان توسعه تسهیلات بانکی همکاران از جمله برنامه‌های در دست اجرا بوده و برای هموار شدن این مسیر از تمامی تلاش و توان خود استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: انجام برنامه‌های مختلف در قالب ارتقای خدمات رفاهی و توسعه بیمه‌ها از جمله دیگر برنامه‌ها و سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش است.

ناصری توضیح داد: برای توسعه جایگاه علمی دانش‌آموزان استان اردبیل در مقاطع مختلف نیازمند رویکرد برنامه‌محوری هستیم تا بستر و ظرفیت لازم برای حمایت از آنان فراهم شود.

وی بر ضرورت حمایت از انجمن‌های علمی استان تأکید کرد و یادآور شد: رشد ظرفیت‌های علمی مستلزم برخورداری از توسعه فضاهای آموزشی و استمرار حمایت‌های مادی و معنوی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: با تهیه و تدوین بسته مدیریتی و آموزشی به مدیران مدارس، چارچوب برنامه‌ها و فعالیت‌های مدارس مختلف استان تسهیل گردیده و برنامه‌های مهم و دارای اولویت اعلام می‌شود و در این مسیر اداره‌کل آموزش و پرورش اردبیل در سال تحصیلی آینده اقدام به تدوین و ارسال آن به مدیران مدارس خواهد کرد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112441 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse