مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر -اِسَّبِت ٦ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Saturday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  134   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/10/1396    
 
 
مدیر جشنواره بین‌المللی فجر:هنرمندان اردبیلی در جشنواره بین‌المللی فجر حاضر می‌شوند

مدیر جشنواره‌ بین‌المللی فجر در اردبیل گفت: 60 اثر از هنرمندان اردبیلی به جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر ارسال شده است.

 حجت مجرد در تشریح برگزاری جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این جشنواره به دنبال جریان‌سازی و تبدیل شدن به یک برند جهانی در حول اهداف و برنامه‌های مدنظر خواهد بود.

وی افزود: با ارسال بیش از 2 هزار و 700 اثر که در سایت جشنواره توسط هنرمندان داخلی و خارجی به ثبت رسید، یک رقابت بسیار مناسب هنری را در ابعاد مختلف شاهد خواهیم بود.

مدیر هنری جشنواره‌بین‌المللی فجر در استان اردبیل این جشنواره را یکی از رویدادهای بزرگ هنری توصیف کرد و توضیح داد: از آثار ارسالی شاهد حضور هنرمندانی از بیش از 50 کشور جهان بوده که نزدیک به 170 هنرمند را شامل می‌شوند.

مجرد بیان کرد: با ارزیابی دقیق و نهایی آثار ارسالی از سوی هنرمندان، حدود 160 اثر به مرحله دوم رقابت‌ها برگزیده شدند تا تعیین و بررسی‌های نهایی در موعد مقرر انجام گردد.

وی با اشاره به اینکه معرفی ایده‌های ناب و اصیل از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است، بیان کرد:  دهمین دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر در تاریخ سوم و چهارم بهمن‌ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

مدیر هنری جشنواره‌بین‌المللی فجر در اردبیل یادآور شد: 60 اثر از هنرمندان اردبیلی در جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر ارسالی از سوی 28 هنرمند در این رویداد بزرگ هنری شرکت خواهند کرد که در این میان استان‌های تهران، اصفهان و البرز در مقایسه با دیگر استان‌های کشور، از بیشترین تعداد آثار ارسالی برخوردار بودند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112439 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse