مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر -اِسَّبِت ٦ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Saturday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  133   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/10/1396    
 
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:توسعه متوازن استان اردبیل را دنبال می‌کنیم/ احیای فرودگاه پارس‌آباد دستاورد بزرگی است

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل احیای فرودگاه پارس‌آباد را دستاوردی بزرگ توصیف کرد و گفت: مجمع نمایندگان توسعه متوازن استان را دنبال می‌کند.

صدیف بدری بازگشایی فرودگاه پارس‌آباد را دستاوردی بزرگ توصیف کرد و اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان برای آبادانی و سازندگی شهرهای استان یکپارچه، هم رأی و متحد است و برای دریافت بودجه و امکانات تمامی شهرها به صورت گروهی وارد مذاکره و پیگیری می‌شود تا توسعه متوازن را دنبال کند.

وی از مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به دلیل تأمین هزینه‌های فرودگاه پارس‌آباد و سایر مسؤولین به علت هماهنگی و دایر کردن پروازها تشکر کرد و با انتقاد از به کار بردن اصطلاح افتتاح آزمایشی فرودگاه، گفت: بازگشایی فرودگاه پارس‌آباد کاملا رسمی و دایمی است و پروازها از این پس به صورت مرتب انجام خواهد گرفت و در صورت لزوم با برقراری پروازهای چارتی از تعطیلی مجدد مجموعه جلوگیری خواهیم کرد.

بدری از آماده شدن بستر برای تصویب منطقه آزاد تجاری استان در مجلس خبر داد و تصریح کرد: اگر چه منطقه آزاد منتقدان سرسختی هم در مجلس دارد اما مجمع نمایندگان همه تلاش خود را به کار خواهد بست تا این لایحه در مجلس رأی بیاورد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از تصویب منطقه آزاد تجاری استان اردبیل، فرودگاه پارس‌آباد اهمیت مضاعفی خواهد یافت، چرا که استفاده بهینه از فرصت منطقه آزاد تجاری در گرو توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و حمل و نقلی محقق می‌شود.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112437 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse