مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر -اِجُّمعَة ٥ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Friday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  129   بازدید    تاریخ درج مطلب  21/10/1396    
 
 
شهردار اردبیل:کمپ گردشگری در مجاورت شهرک نادری اردبیل احداث می‌شود

شهردار اردبیل گفت: کمپ موقت گردشگری در ورودی جدید منطقه نمونه شورابیل با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان در مجاورت شهرک نادری اردبیل احداث می‌شود..

حمیدلطف‌اللهیان شامگاه چهارشنبه در شانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل که با حضور اعضای شورا، شهردار و اهالی رسانه در سالن جلسات ساختمان وثیق مقدم شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون نامه‌هایی با ارزش 2 هزار میلیارد ریال از سوی شهرداری اردبیل به شورای اسلامی ارسال شده است.

وی گفت: از نامه های ارسالی شهرداری اردبیل با ارزش 2 هزار میلیارد ریال حدود یک هزار میلیارد ریال آن به تصویب شورای اسلامی شهر اردبیل رسیده است.

شهردار اردبیل از اهتمام برای مشارکت بخش خصوصی در پروژه های شهرداری اردبیل خبر داد و بیان کرد: شهرداری اردبیل علاوه بر این بر ارایه خدمات توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی و تامین منابع مالی مورد نیاز توجه ویژه ای داشته است.

وی اذعان داشت: در حال حاضر نامه ای به ارزش حدود یک هزار میلیارد ریال نیز در شورای اسلامی شهر اردبیل موجود است که از سوی شهرداری اردبیل اردبیل ارسال شده است.

شهردار اردبیل گفت: در رسیدگی به نامه های ارسالی از سوی شهرداری اردبیل به شورای اسلامی تقدم و تاخر کاملا رعایت می‌شود.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: کمپ موقت گردشگری در ورودی جدید منطقه نمونه شورابیل با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان و در ۱۵ هزار متر مربع در مجاورت شهرک نادری احداث می‌شود.

شهردار اردبیل در خصوص موضوع حسابرسی مجموعه شهرداری نیز با بیان این که طبق ابلاغ وزارت کشور  مبنی بر وجود یک مدیریت مستقل تحت عنوان "مدیریت حسابرسی" در شهرداری‌ها ،به منظور رسیدگی به تمام دفاتر، حسابرسی‌های سازمان در سال آتی ایجاد می‌شود، تصریح کرد: هدف از این مدیریت مستقل رسیدگی به امور حسابرسی سازمان علاوه بر وجود حسابرسان خارجی است که با این کار در واقع خودمان به حساب خود خواهیم رسید و نواقصات و نارسایی‌های موجود  را حل خواهیم کرد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112421 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse