مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر -اِجُّمعَة ٥ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Friday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  112   بازدید    تاریخ درج مطلب  21/10/1396    
 
 
رئیس مجمع سازمان‌های مردم ‌نهاد اردبیل:اردبیل از استان‌های پیشتاز در تشکیل مجمع سمن‌های جوان کشور است

رئیس مجمع سمن‌های جوان استان اردبیل گفت: اردبیل به عنوان یکی از استان‌های پیشتاز در تشکیل مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان کشور محسوب می‌شود.

 راشد پرستار در دیدار اعضای مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان با رئیس بنیاد نخبگان اردبیل به تاریخچه تشکیل سمن‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: در پی سیاست اتخاذ شده از سوی وزارت ورزش و جوانان سمن‌ها فعالیت‌های خود را در موضوعات مختلف آغاز کرده و با هدف افزایش مشارکت مردم با دستگاه‌های اداری برای افزایش همکاری و ایجاد پل ارتباطی فعالیت‌های خود را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: با برگزاری انتخابات برای تعیین اعضای مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان اردبیل، اعضای منتخب معرفی شده و به عنوان بازوان دستگاه‌های اداری برای تحقق اهداف مدنظر که خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به مردم است، در تلاش خواهند بود.

رئیس مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان اردبیل تصریح کرد: اردبیل یکی از استان‌های پیشتاز در برگزاری مجمع سمن‌های جوانان بوده و با آغاز به کار مجمع، فعالیت‌های خانه جوان نیز به صورت مناسب و سازمان‌دهی شده‌ پیگیری خواهد شد.

پرستار به برخورداری مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان اردبیل از 7 کمیسیون اختصاصی اشاره کرد و  یادآور شد: با برنامه‌ریزی سازمان‌های‌ مردم نهاد استان اردبیل فعالیت‌های شاخصی در حال انجام است که از آن جمله می‌توان به اجرایی شدن کمپین همه با هم سینما و استقبال بیش از 8 هزار نفر از اقشار مختلف مردم اشاره کرد.

وی به برگزاری نشست‌های تخصصی سمن‌ها اشاره کرد و یادآور شد: طرح پاکبانان محرم، کارآفرینی و مدیران پاسخگو از دیگر پروژه‌ها و طرح‌های مورد اجرا توسط سازمان‌های مردم نهاد استان است.

رئیس مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان اردبیل یادآور شد: فعالیت‌های مختلف دستگاه‌های اداری با برون‌سپاری به سازمان‌های مردم نهاد با هزینه و کیفیت بالایی اجرایی خواهد شد و امیدوار به افزایش اعتماد دستگاه‌های اجرایی به سمن‌ها هستیم.

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112420 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse