مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر -اِجُّمعَة ٥ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Friday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  177   بازدید    تاریخ درج مطلب  21/10/1396    
 
 
رئیس کمیسیون علمی و پژوهشی سمن‌های اردبیل:نمایندگان بنیاد نخبگان در کمیسیون‌های تخصصی حضور یابند/ ضرورت توانمندسازی شبکه نخبگان جوان

رئیس کمیسیون علمی و پژوهشی مجمع جوانان سمن‌های استان اردبیل با اشاره به ضرورت توانمندسازی شبکه نخبگان جوان در کشور، گفت: نمایندگان بنیاد نخبگان در کمیسیون‌های تخصصی مجمع سمن‌های جوان حضور یابند.

 علی محمدیان در دیدار اعضای مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان با رئیس بنیاد نخبگان اردبیل اظهار کرد: در استان اردبیل حدود 50 سازمان مردم نهاد جوان در حال فعالیت هستند که هر کدام از آن‌ها از نزدیک به هزار عضو برخوردار هستند.

وی افزود: سازمان‌های مردم نهاد بهترین بستر برای گسترش فعالیت‌های مختلف علمی، فرهنگی و پژوهشی را فراهم کرده و شناسایی و جذب جوانان در حوزه‌های اجتماعی و مدنی از جمله دغدغه‌های این سازمان‌ها محسوب می‌شود.

رئیس کمیسیون علمی و پژوهشی مجمع جوانان سمن‌های استان اردبیل یادآور شد: مجمع جوانان سمن‌های استان به دنبال ایجاد واسطه بین دستگاه‌های اداری برای هموار کردن فعالیت‌های هر چه مناسب جوانان و بروز استعدادها و توانایی‌های بالقوه آنان است.

محمدیان بر توانمندسازی و تشکیل شبکه نخبگان جوان استان تأکید کرد و گفت: کارشناسان و نمایندگان بنیاد نخبگان استان در جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجمع حضور داشته باشند تا در دستیابی به اهداف مشترک که کمک به استعدادها و نخبگان جوان جامعه است، به دست‌آوردهای مناسبی دست یابیم.

وی به دیدار اخیر مجمع سمن‌های جوان با وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد و ادامه داد: مجمع جوانان سازمان‌های مردم نهاد همدل و همصدا برای تحقق اهداف جوانان قدم برداشته و به حمایت و مشارکت تمامی سمن‌ها برای نیل به اهداف مدنظر نیازمند است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112419 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse