مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر -اِلأِثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Monday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  148   بازدید    تاریخ درج مطلب  21/10/1396    
 
 
تخصیص 60 میلیارد تومان اسناد خزانه برای استان اردبیل

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در سال جاری 60 میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی برای استان اردبیل تخصیص یافته است.

 هاشم مظفری در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی که در سالن شیخ‌صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری 60 میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی  برای استان اردبیل تخصیص یافته که 20 میلیارد تومان دیگر آن تاکنون اعطا نشده است.

وی افزود: متأسفانه در عملیاتی کردن مقررات و بهبود ده پله‌ای فضای کسب و کار در سطح استان وضعیت مناسبی نداریم و 6/16 درصد آن در استان تحقق یافته است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل با اشاره به اینکه 5 پروژه ملی در سال جاری در قالب اقتصاد مقاومتی برای استان تعیین شده است، افزود: مولدسازی و مدیریت دارایی‌های دولت از جمله این پروژه‌ها بوده که 96 درصد پیشرفت داشته است.

مظفری بیان کرد: توسعه و استقرار نظام جامع مدیریت بدهی‌ها و تعهدات دولت و طراحی سازو  کارهای بهبود شاخص‌های رقابت‌پذیری اقتصاد هر کدام 97 و 75 درصد در سطح استان تحقق یافته است.

وی ادامه داد: سامانه نظام نوین برای ثبت اسناد منقول در 31 دستگاه استان اجرایی شده و اجرای سامانه جدید خودروهای دولتی در دبیرخانه کمیسیون ماده دو استان در 34 دستگاه اجرایی عملیاتی گردیده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112415 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse