مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر -اِلأِثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Monday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  199   بازدید    تاریخ درج مطلب  21/10/1396    
 
 
اعلام خطر برای آب و کشاورزی اردبیل/ متولیان کشاورزی اردبیل فاقد توانایی لازم هستند

نائب رئیس کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: برای آب و کشاورزی اردبیل اعلام خطر می کنم.

رضا کریمی ، با بیان اینکه باید در زمینه مدیریت آب شرب و آب کشاورزی استان اردبیل برنامه‌ریزی علمی و عملی انجام گیرد، اظهار کرد: دشت اردبیل با کمبود آب مواجه است و مدیریت در این مورد یک التزام است که باید انجام شود زیرا در غیر اینصورت در آینده نزدیک با بحران کم آبی مواجه خواهیم شد که در نتیجه آن مهاجرت از این دشت به یک امر ضروری تبدیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در یک ماه گذشته کارهای انجام شده برای کشاورزی اردبیل، نیر، نمین و سرعین کم نظیر است، افزود: احداث سدهای معیشتی با تامین منابع اعتباری از محل صندوق توسعه ملی با پیشنهاد اینجانب در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که یک کار بزرگ در حوزه کشاورزی استان است و باید متولیان کشاورزی استان برای جذب اعتبارات از این محل تلاش کنند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر جهاد کشاورزی استان اردبیل اقدام جهادی در این زمینه انجام ندهد، نمی‌تواند اعتبارات لازم را در این زمینه جذب کند، ادامه داد: به نظر می‌رسد که متولیان کشاورزی استان توانایی لازم را برای جذب اعتباراتی از این دست ندارند.

نائب رئیس کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه احداث سدهای معیشتی یک ضرورت حیات بخش است، گفت: دولت محدودیت‌های مالی برای احداث سدهای معیشتی داشت که با تلاش ما و درایت نمایندگان مجلس، احداث این سدهای کوچک و زودبازده تصویب شد و باید تلاش کنیم که اعتبارات بیشتری در این مورد برای استان جذب کنیم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112414 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse