مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد -اِجُّمعَة ١٧ ذو الحجه ١٤٤١ - Friday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  514   بازدید    تاریخ درج مطلب  16/10/1396    
 
 
رئیس آموزش و پرورش نمین:نگاه غیرکارشناسی به مقطع ابتدایی زیان‌های جبران‌ناپذیری در پی دارد

رئیس آموزش و پرورش شهرستان نمین گفت: نگاه غیرکارشناسی به مقطع ابتدایی زیان‌های جبران‌ناپذیری را در آینده تحصیلی دانش‌آموزان خواهد داشت.

 انوش جعفری روز پنجشنبه در دیدار با دبیران و مسؤولان آموزشی مقاطع ابتدایی شهرستان نمین اظهار کرد: مقطع ابتدایی از حساس‌ترین دوره‌های آموزشی در مدارس بوده و توجه به اعتلای شخصیت و رشد علمی دانش‌آموزان در این مقطع سبب رونق فعالیت‌های علمی، تحصیلی و آموزشی دانش‌آموزان در مقاطع بالاتر خواهد شد.

وی افزود: کانون تحول‌آفرینی تحصیلی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی بوده و در نظام تعلیم و تربیت با رونق بخشی به فعالیت‌های مختلف دانش‌آموزان و توجه به نیازها و نحوه صحیح یادگیری می‌توان برنامه‌های تحصیلی و آموزشی را به سمت مناسبی پیش‌برد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان نمین با اشاره به اینکه نگاه غیرکارشناسی به مقاطع ابتدایی زیان‌های جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت، تصریح کرد: تمامی دبیران و زحمت‌کشان آموزشی در این مقطع برای پرورش دانش‌آموزانی متعهد و منظبط  تلاش‌های مضاعف و کار جهادی خود را تداوم بخشند.

جعفری یادآور شد: برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های مختلف آموزشی برای اجرای هر چه مطلوب برنامه‌ها راهگشا خواهد بود و چنین فعالیت‌هایی که زمینه دانش‌افزایی دبیران را فراهم کند، یک حرکت مناسب برای افزایش توانمندی و هم‌افزایی همکاران محسوب خواهد شد.

وی ادامه داد: با افزایش هم‌اندیشی و تعامل دبیران، بهره‌گیری از تجربه و راه‌های مناسب تربیتی در بین دبیران افزایش پیدا خواهد کرد و از چنین یافته‌هایی میتوان برای انتقال مناسب تجربیات به نوجوانان و جوانان استفاده کرد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112256 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse