مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر -اِلأَربِعا ٥ صفر ١٤٤٢ - Wednesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  553   بازدید    تاریخ درج مطلب  10/10/1396    
 
 
معارفه شهردار مشگین‌شهر انجام شد

پس از کش و قوس‌های فراوان و تعللی چند ماهه در صدور حکم، علی فتحی به عنوان شهردار مشگین‌شهر معرفی شد.
بهروز ندایی در آیین معارفه شهردار جدید مشگین‌شهر اظهار کرد : بر اساس تعداد جمعیت ساکن در شهر، مشگین‌شهر با احتساب میزان ورود گردشگر، دومین شهر پرجمعیت استان به حساب می‌آید.


وی افزود : مدیریت مجموعه شهرداری تفاوت زیادی با سایر مراکز دولتی دارد؛ چرا که هزینه‌کرد این مجموعه به میزان درآمد آن بستگی دارد؛ از این رو مدیریت شهرداری مسؤولیتی خطیر است که همگان اعم از مردم و مسؤولان باید همت به خرج دهند تا مشگین‌شهر به جایگاه واقعی خود برسد.
سرپرست معاونت عمرانی استانداری اردبیل تصریح کرد: شهرداری متولی عمران و آبادانی شهر است اما به تنهایی نمی‌تواند موفق عمل کند از این رو هر یک از دستگاه‌های اجرایی شهر باید در تحقق پیشرفت و توسعه آن کمک حال مجموعه شهرداری باشد.
وی با اشاره به مردمی بودن مجموعه شهرداری افزود: شهردار هر شهری با آرای غیر مستقیم مردم انتخاب می‌شود از این رو شهردار باید پاسخگوی شورای شهر -به عنوان منتخبان مردم- بوده و در پی آن نیز اعضای شورا پاسخگوی مردم باشند.
ندایی گفت: در بررسی‌ها چنین به نظر می‌رسد که عمده بدهی شهرداری به شرکت گاز و تأمین اجتماعی باشد که با رایزنی‌های صورت‌گرفته قرار شد ابتدا شهرداری 10 درصد از مبلغ بدهی خود را به شرکت گاز پرداخت کند و بخش دیگری از آن تهاتر شود که در خصوص تأمین اجتماعی بدهی شهرداری تقسیط شده تا به صورت کامل تسویه شود.
در حاشیه این مراسم از زحمات 2 ماهه محمود علیزاده سرپرست شهرداری مشگین‌شهر تجلیل و طی حکمی علی فتحی به عنوان شهردار جدید مشگین شهر معرفی شد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112212 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse