مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر -اِلأِثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Monday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  194   بازدید    تاریخ درج مطلب  5/10/1396    
 
 
زلزله ۵.۲ ریشتری تهران را قفل کرد امان از زلزله ۷ ریشتری/مردم سرپناهی برای اسکان نداشتند

عضو سابق شورای شهر پایتخت گفت: همگان دیدند که یک زلزله 5.2ریشتری که کانون آن هم در تهران نبود، چطور شهر تهران را قفل کرد. مردم سرپناه درستی برای اسکان نداشتند و شب را در ماشین هایشان سپری کردند.
ابوالفضل قناعتی عضو سابق شورای شهر تهران عدم مدیریت یکپارچه در تهران را خطری بالقوه برای پایتخت نشنینان در مواقع حوادث و بلایای طبیعی دانست.
وی با بیان اینکه رئیس مدیریت شهری در تهران شهردار است این در حالیست که در دیگر استان های کشور استاندار مسئولیت مدیریت بحران را بر عهده دارد. با این حال ما شاهد بودیم که شب زلزله تهران به جای تشکیل جلسه در شهرداری تهران و بر عهده گرفتن مسئولیت مدیریت بحران از سوی آقای نجفی، این استاندار تهران و آقای مقیمی بود که عهده دار این مسئولیت شد.


این عضو سابق شورای شهر بی تجربگی شهردار تهران و نداشتن سابقه در مدیریت بحران ها یادآور شد: این بی تجربگی و ناتوانی نشانگر انتخاب غلط اعضای شورای شهر تهران است. آن ها به صرف اینکه نجفی دارای تجربه وزارت است او را برای شهرداری تهران برگزیدند، درحالیکه شهردار تهران باید به مدیریت حوادث و بحران ها و همچنین نحوه مدیریت شهر اشراف کامل داشته باشد.
قناعتی گفت: همگان دیدند که یک زلزله 5.2ریشتری که کانون آن هم در تهران نبود، چطور شهر تهران را قفل کرد. مردم سرپناه درستی برای اسکان نداشتند و شب را در ماشین هایشان سپری کردند. همین روشن بودن خودروها به آلودگی شدید هوای تهران ضریب داد تا استیصال مدیران شهرداری بیش از پیش به چشم بیاید.
وی در ادامه افزود: ما می دیدیم که هر لحظه بر حجم شایعات در فضای مجازی و رسانه ها افزوده می شود، اما دریغ از یک اظهارنظر خشک و خالی از شهردار تهران. در خصوص زلزله اخیر انفعال تنها چیزی بود که از شهرداری تهران دیدیم.

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112153 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse