مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر -اِسَّبِت ٦ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Saturday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  105   بازدید    تاریخ درج مطلب  21/9/1396    
 
 
مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش:رویکرد مدارس آموزش از راه دور نیازمند بازنگری است
مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت ایجاد تحول و خلاقیت در مباحث آموزشی تأکید کرد و افزود: رویکرد مدارس آموزش از راه دور نیازمند بازنگری است.

گودرز شاهمرادی شامگاه دوشنبه در جلسه توجیهی برنامه‌های مدارس آموزش از راه دور استان اردبیل اظهار کرد: برای افزایش محتوا و کیفی‌سازی مباحث آموزشی، ارائه خدمات بهتر در مباحث "آموزش الکترونیکی" از جمله اولویت‌های مهم مدارس آموزش از راه دور کشور است.

وی افزود: خدمات الکترونیکی یاد شده تنها معطوف به دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در مدارس نبوده، بلکه با برنامه‌ریزی‌های انجام پذیرفته شاهد عملیاتی شدن برنامه‌های متنوع و مناسبی در حوزه خدمات الکترونیکی در حوزه معلمان و همکاران فرهنگی خواهیم بود

.

مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: با اهمیت بیشتر نسبت به خدمات آموزش الکترونیک شاهد دستیابی به توفیقات مناسبی در مدارس آموزش از راه دور خواهیم بود و باید بسترهای لازم برای سوق دادن ابزارهای آموزشی به این مسیر فراهم شود.

شاهمرادی اضافه کرد: برای آموزش مدیران در ماه‌های آینده دوره‌های آموزشی لازم با اطلاع‌رسانی قبلی برگزار خواهد شد تا به بهترین شکل ممکن از تمام توانمندی و ظرفیت موجود در مدارس آموزش از راه دور بهره برده شده و شاهد کسب موفقیت و افتخارآفرینی بیشتری از این دانش‌آموزان باشیم.

وی بر ضرورت ایجاد تحول و خلاقیت در مدارس آموزش از راه دور تأکید کرد و یادآور شد: بازنگری در برنامه‌ها و فعالیت‌های مدارس از جمله ضروریت‌های بسیار مهمی است که وجود آن برای اثربخشی بیشتر فعالیت‌های آموزشی و ارتقای مباحث ارائه شده در بخش‌های مختلف احساس می‌شود.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111522 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse