مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر -اِسَّبِت ٦ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Saturday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  115   بازدید    تاریخ درج مطلب  19/9/1396    
 
 
معاون سوادآموزی اردبیل:ظرفیت‌های آموزشی برای ریشه‌کن کردن بی‌سوادی بکارگیری شوند
معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: از ظرفیت‌ و توانمندی‌های موجود برای ریشه‌کن کردن بی‌سوادی و رونق فرهنگ مطالعه استفاده شود.

یوسف احمدی روز شنبه در دیدار با مسؤولان و کارکنان نهضت سوادآوزی شهرستان نمین، با اشاره به اقدامات درخور تحسین آموزش و پرورش نمین برای احیای علم و سوادآموزی، اظهار کرد: در این راستا لازم است که از برنامه‌های اخیر انجام پذیرفته در این شهرستان در راستای توجه به سواد آموزی تقدیر به عمل ‌آید

.

وی افزود: برای کسب موفقیت‌های بیشتر نهضت سوادآموزی در نقاط مختلف کشور نیازمند همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط هستیم و می‌بایست تمامی بخش‌های دولتی و غیردولتی با حمایت سازمان‌های مردم نهاد برای اعتلای فرهنگ علم و دانش و سوادآموزی در تلاش باشند.

معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل با تقدیر از تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت که مسیر را برای سوادآموزی هموار می‌کنند، تصریح کرد: در رونق دانش و سوادآموزی نباید با دید محدود به این موضوع مهم توجه کرد و ریشه‌کن کردن بیسوادی در کشور نیازمند برخورداری از چشم‌اندازی وسیع و همت مضاعف است.

احمدی بیان کرد: نیازمند اقدامی جهادگونه برای اعتلای برنامه‌های فرهنگی و حرکت در مسیر رشد فرهنگ مطالعه و سوادآموزی در جامعه هستیم و فعالان این حوزه با درایت، صبر و پشتکار خود در تحقق این موضوع در تلاش بوده و این اقدام شایسته بهترین قدردانی‌هاست.

وی با اشاره به اینکه لازم است ظرفیت‌های آموزشی موجود در استان برای ریشه‌کن کردن بیسوادی بکارگیری شوند، افزود: با افزایش مشارکت، تداوم همکاری با دستگاه‌های مختلف و بالا بردن هم‌افزایی در دستیابی به اهداف والای تعلیم و تربیت به دست‌آوردهای بسیار مهمی دست خواهیم یافت.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111491 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse