مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱ آذر -اِلخَميس ١٣ ربيع الاول ١٤٤٠ - Thursday November 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  121   بازدید    تاریخ درج مطلب  19/9/1396    
 
 
مدیرکل زندان‌های اردبیل:کاهش بازگشت مجدد مجرمان به زندان نتیجه برنامه‌های فرهنگی است
مدیرکل زندان‌های استان اردبیل گفت: کاهش آمار بازگشت مجدد مجرمان به زندان به انجام برنامه‌های فرهنگی و تربیتی و توجه به اشتغال آنان بستگی دارد.

مراد فتحی روز شنبه در دیدار با کارکنان و مدیران زندان‌های استان اردبیل، بر ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی در زندان‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: از جمله مشاغل بسیار سخت و مهمی که از آن‌ها یاد می‌شود، می‌توان از زندانبانی و انجام مناسب اقدامات فرهنگی و تربیتی نام برد.

وی مشخص شدن نتایج اقدامات فرهنگی را زمان بر دانست و افزود: انجام جرم مجدد برخی از زندانیان پس از آزادی نیازمند بررسی بوده و با آسیب‌شناسی و انجام برنامه‌های مناسب آموزشی و فرهنگی از ارتکاب جرم مشابه یا جرم‌های دیگر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مدیرکل زندان‌های استان اردبیل تصریح کرد: چنانچه برنامه‌های تأمینی و تربیتی در زندان‌ها به شکل مناسبی انجام گردد از بازگشت زندانیان به جرم جلوگیری به عمل آمده و با کاهش قابل توجه آمار در این حوزه مواجه خواهیم شد

.

فتحی بیان کرد: علاوه بر انجام برنامه‌های فرهنگی و تربیتی، توجه به اشتغال زندانیان پس از بازگشت به آغوش جامعه نیز از اهمیت بسیار بالایی برای عدم ارتکاب جرم برخوردار است تا با فراهم آوردن شغل مناسب شاهد عدم انجام اقدامات مغایر با قوانین اجتماعی باشیم.

وی یادآور شد: برگزاری جلسات ماهانه و نشست‌های صمیمی توسط مدیران زندان‌های استان در دستور کار قرار گیرد تا در این دیدارها با حضور مسؤولان فرهنگی و تربیتی زندان‌ها و دیگر کارکنان و مسؤولان فعال در این بخش‌ برای کیفیت بخشی به برنامه‌های تربیتی و فرهنگی زندان‌های استان برنامه‌ریزی شود.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111489 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse