مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر -اِلأِثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤٠ - Monday December 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  248   بازدید    تاریخ درج مطلب  18/9/1396    
 
 
امام جمعه بیله‌سوار:انتفاضه جدیدی در حال شکل گیری است/ اقدامات اخیر ترامپ نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی را تسریع می‌کند

امام جمعه بیله‌سوار گفت: با اقدام ترامپ رئیس جمهورآمریکا انتفاضه جدیدی در حال شکل گیری است و دولت‌های اسلامی و عربی هم‌اکنون در یک امتحان تاریخی و سرنوشت‌ساز قرار گرفته‌اند و این اقدام ترامپ، نابودی رژیم کودک‌کش صهیونیستی را تسریع می‌کند.

 حجت الاسلام کریم قیاسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: با اقدام ترامپ، رئیس جمهورآمریکا انتفاضه جدیدی در حال شکل گیری است و دولت‌های اسلامی و عربی هم‌اکنون در یک امتحان تاریخی و سرنوشت‌ساز قرار گرفته‌اند و این اقدام ترامپ، نابودی رژیم کودک‌کش صهیونیستی را تسریع می‌کند.

وی با اشاره به اینکه فرمان ترامپ، پاره تن اسلام را زخمی کرد، افزود: صهیونیست‌های یهودی، نژاد پرست بوده و هیچ نژاد و قومی را بالاتر و برتر از خود تصور نمی‌کند و تنها خودشان را انسان می‌دانند و بقیه مردم جهان را در خدمت صهیونیست قلمداد می‌کنند.

امام جمعه بیله‌سوار با اشاره به اینکه قرن حاضر قرن نابودی اسرائیل است گفت:آمریکا پس از شکست‌های متوالی در منطقه، اکنون از سر ناتوانی وعجز اعلام کردند، که می‌خواهند پایتخت رژیم صهیونیستی را به قدس ببرند، اقدامی که آثار زیان باری برای آنها در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام قیاسی با اشاره به سکوت حکام دست نشانده سعودی در برابر ظلم آشکار آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی به مسلمانان افزود: متاسفانه عده‌ای در منطقه نوکر رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکا هستند و زمانی طول نخواهد کشید هویت این کشورها آشکار خواهد شد و این کشورها نیز در جهان اسلام منزوی و تحقیر خواهند شد.

وی ضمن تمجید از ورزشکاران مدال‌آور استان و مخصوصا ورزشکار پارس‌آبادی که در مقابل نمانیده رژیم صهیونیستی حاضر به مسابقه نشد به تقدیر از جهان پهلوان مجید فرزین ورزشکار بیله‌سواری نیز پرداخت و گفت: مجید فرزین بارها با افتخار آفرینی‌های خود نام جمهوری اسلامی و پرچم ایران را به اهتزاز در آورده است و لازم است تجلیل شایسته‌ای از وی به عمل آید.

امام جمعه بیله‌سوار ‏با اشاره به اینکه تاکنون ۱۸هزارو ۵۰۰تن سویا از کشاورزان بیله‌سوار خریداری شده است افزود: متاسفانه حمل سویا از مراکز خرید توسط شرکت‌های حمل به کندی صورت می‌گیرد و تاکنون ۷هزارو ۳۰۰تن سویا حمل شده است که مسؤولان استانی باید تدابیری اتخاذ نمایند تا حمل سویا به سرعت انجام یابد تا باعث فساد پذیری سویا و خرابی این محصول در انبارها و سیلوها نگردد.

 برنامه حلقات صالحین در قالب میقات صالحین قبل از نماز در مسجد جمعه بیله‌سوار برگزار شد همچنین مردم شهرستان بیله‌سوار با برگزاری راهپیمایی اقدام ترامپ در انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم کودک‌کش صهیونیستی را محکوم کردند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111412 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse