مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ آبان -اِلأَربِعا ١٢ ربيع الاول ١٤٤٠ - Wednesday November 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  139   بازدید    تاریخ درج مطلب  13/9/1396    
 
 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:اندیشمندان دینی مکمل فعالیت‌های دانشجویی هستند

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: روحانیون به عنوان هدایتگران فعالیت‌های دانشگاهی شناخته می‌شوند.

 گودرز صادقی روز یکشنبه در دیدار با مسؤولان انجمن‌های اسلامی دانشجویی که در مکان دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، اظهار کرد: برای دستیابی به اهداف سال اقتصاد مقاومتی و چشم‌اندازهای ترسیم شده علمی و صنعتی نیازمند عمل‌گرایی هستیم و جامعه بیشتر از سخنرانی و حرف، نیازمند عمل‌گرایی است.

وی بر ضرورت پایبندی مسؤولان به وعده‌ها و وظایف محوله و تلاش در مسیر تحقق برنامه‌های اعلام شده تأکید کرد و افزود: با هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های جامع باید به دنبال این باشیم که با عمل به اقدامات و برنامه‌های مدنظر در تلاش برای پایبندی  به ادعاهای خود بوده و شاهد هیچ وعده رها شده‌ و بدون عملی نباشیم.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به نقش مهم روحانیت در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و توضیح داد: روحانیون و اندیشمندان دینی به عنوان هدایتگر و تکمیل‌کننده فعالیت‌های مختلف دانشگاهی محسوب شده و در اجرای مناسب برنامه‌ها و فعالیت تشکل‌های مختلف نقش بسیار تأثیرگذاری دارند.

صادقی بیان کرد: اجرای مناسب فعالیت انجمن‌های دانشجویی نیازمند انسجام و هماهنگی دربین تمامی ارکان دانشگاه و مسؤولین آموزشی بوده تا برنامه های فرهنگی با کمترین نواقصات به شکل مطلوبی پیاده‌سازی شوند و زمینه رضایت دانشجویان و اساتید و پویایی فعالیت‌ تشکل‌های دانشجویی را فراهم کنند.

وی بر ضرورت تداوم برنامه‌های فرهنگی با نیازسنجی و آسیب‌شناسی صحیح در بین دانشجویان استان اردبیل تأکید کرد و ادامه داد: با مرور زمان برنامه‌های فرهنگی اثرگذاری خود را خواهند داشت و نباید توقع ایجاد تحولات بزرگی در این حوزه در ظرف مدت زمان کوتاه باشیم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111323 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse