مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ آبان -اِلأَربِعا ١٢ ربيع الاول ١٤٤٠ - Wednesday November 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  151   بازدید    تاریخ درج مطلب  13/9/1396    
 
 
ادغام مؤسسات قرآنی اقدام فاخری در جهت وحدت رویه مؤسسات است

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت آذربایجان‌شرقی، گفت: ادغام مؤسسات قرآنی گام بزرگ و مهم در جهت وحدت رویه مؤسسات قرآنی در کشور است.

داود محمودی، مدیر عامل  اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت استان، امروز در نخستین کارگاه آموزشی خبرنگاری قرآنی در تبریز، گفت: ادغام مؤسسات قرآنی گام بزرگ و مهم در جهت وحدت رویه مؤسسات قرآنی در کشور است.

وی، افزود: مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآنی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی سالیان سال زحمت کشیدند تا این که امروز شاهد هستیم در ۳۱ استان کشور تشکل‌ها و مؤسسات قرآنی در همدیگر ادغام شده و مجموعه واحدی به نام اتحادیه تشکل‌های قرآن وعترت تاسیس شده است.

وی با اشاره به ادغام سازی مؤسسات قرآنی آذربایجان‌شرقی نیز گفت: در ۱۶ شهریورماه سال جاری نیز مؤسسات قرآنی استان ادغام گردیده و افراد توانمند به عنوان هیئت مدیره این اتحادیه انتخاب شدند و زیر نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

محمودی، در خصوص تعداد مؤسسات قرآنی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۱۳۰مؤسسه و ۴۰۰ خانه قرآنی در یک قالب توانمند با همدیگر فعالیت می‌کنند.

مدیر عامل  اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت آذربایجان‌شرقیٰ‌، در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی خبرنویسی قرآنی را گام مثبتی در جهت تربیت نیروهای متخصص قرآنی و رسانه‌ها اعلام کرد و افزود: در این دوره آمورشی ۵۰ نفر از مدیران و موسسات قرآنی حضوریافته و به صورت کارورزی با اصول اولیه انتشار اخبار آشنا می‌شوند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111315 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse