مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر -اِسَّبِت ٩ صفر ١٤٤٠ - Saturday October 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  106   بازدید    تاریخ درج مطلب  22/8/1396    
 
 
ورود بخش خصوصی برای تجهیز زیرساخت‌های ورزشی اردبیل

معاون توسعه پشتیبانی ورزش و جوانان استان اردبیل از ورود بخش خصوصی برای تجهیز زیرساخت‌های ورزشی اردبیل به ارزش سه میلیارد تومان خبر داد.

بهرام آقاخانی شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران از برگزاری 40 نشست برای بررسی طرح‌های اجتماعی و پروژه های مالی و فنی با کارشناسان خبر داد و اظهار داشت: برای جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با استفاده از آگهی مزایده در رسانه‌ها اقدام شد تا برخی از این طرح‌ها برای تجهیز و بازسازی واگذار شوند.

وی به مصوب شدن 16 طرح پیشنهادی در کارگروه تشکیل شده برای ارزیابی طرح‌های ارائه شده اشاره کرد و افزود: از طرح‌های مصوب شده، تعداد چهار پروژه به متقاضیان بخش خصوصی که دارای صلاحیت‌ بوده و در آگهی ارائه شده دارای امتیازهای لازم بودند، واگذار شده است.

معاون توسعه پشتیبانی ورزش و جوانان استان اردبیل به ارزش سه میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در چهار پروژه اشاره کرد و توضیح داد: مطابق با برنامه زمان‌بندی اعلام شده شاهد آغاز فعالیت پروژه‌های عمرانی و ورزشی و تجهیز زیرساخت‌ها با ورود بخش خصوصی قدرتمند خواهیم بود و امیدوار به توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان و انجام سرمایه‌گذاری‌های مناسب در مسیر پیشرفت روزافزون ورزش منطقه هستیم.

آقاخانی ادامه داد: با برنامه زمان‌بندی ارائه شده پیش‌بینی می‌شود پروژه‌های مذکور تا سال آینده به اتمام برسند تا زیرساخت‌های ورزشی استخرهای شهید رجایی اردبیل، استخر شهرستان گرمی و سالن‌های ورزشی شام اسبی، رجایی و شهدای پارس‌آباد به طرز مناسبی مورد تعمیر و بازسازی قرار گیرند تا ورزش‌دوستان با کیفیت بهتری از استانداردهای تعیین شده ورزشی برخوردار باشند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 110572 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse