مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر -اِسَّبِت ٩ صفر ١٤٤٠ - Saturday October 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  112   بازدید    تاریخ درج مطلب  22/8/1396    
 
 
پیش‌بینی جوی پایدار برای استان اردبیل در هفته جاری

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با کاهش ناپایداری‌ها طی هفته جاری جوی پایدار با آسمانی صاف تا نیمه‌ابری در استان اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

علی دولتی‌مهر، با اشاره به آخرین وضعیت هوای استان اردبیل، اظهار کرد: به دنبال برقراری سامانه ناپایدار از روز گذشته شاهد کاهش ابر و افزایش نسبی دمای استان نسبت به روزهای گذشته بودیم و پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده در بسیاری از شهرهای استان شاهد تداوم وضعیت جوی پایدار باشیم.

وی افزود: با حاکمیت جو پایدار تا اواخر هفته جاری آسمان استان اردبیل صاف تا نیمه ابری بوده و افزایش چند درجه‌ای دما از پدیده غالب آب و هوایی در استان خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بر کاهش چند درجه‌ای دما در روز سه‌شنبه اشاره کرد و ادامه داد: در برخی از مناطق استان از روز سه شنبه با افزایش ابر و وزش باد روبرو شده و بر شدت ناپایداری‌ها اندکی اضافه خواهد شد.

دولتی‌مهر با اشاره به افزایش دمای هوای استان اردبیل در روز دوشنبه، اظهار کرد: برای امروز آسمان استان صاف تا نیمه ابری گزارش شده و در برخی از ساعات با وزش باد نه چندان تند مواجه خواهد شد.

وی به کمینه و بیشینه دمای استان در روز شنبه اشاره کرد و توضیح داد: شهرستان خلخال با ثبت دمای 1 درجه خنک‌ترین و بیله‌سوار با دمای 19 درجه گرمترین شهر استان اردبیل در 24 ساعت گذشته معرفی شدند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 110561 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse