مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر -اِلأَربِعا ٦ صفر ١٤٤٠ - Wednesday October 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  92   بازدید    تاریخ درج مطلب  22/8/1396    
 
 
استاندار اردبیل:سند راهبردی صادرات استان اردبیل تدوین می‌شود/ توسعه زیرساخت‌های استان جزو برنامه‌های ما است

استاندار اردبیل گفت: برای حل مشکلات موجود در بخش صادرات استان تدابیری را اتخاذ کرده‌ایم که یکی از آنها تدوین سند راهبردی صادرات استان است.

اکبر بهنام‌جو اظهار کرد: یکی از مشکلات سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در جذب تسهیلات حمایتی است که متأسفانه روند جذب تسهیلات در استان اردبیل مطلوب نبوده و راهکارها و تمهیداتی برای حل این موضوع درنظر گرفته شده است.

وی با تأکید به اهمیت این موضوع افزود: امیدواریم با اهتمام بیشتر دستگاه‌های اجرایی، بانک‌های عامل و پیگیری‌هایی که برای رسیدگی به این مشکلات و رفع موانع انجام خواهیم داد به حد قابل قبولی در ارائه تسهیلات حمایتی برسیم و در پی آن اشتغالزایی مطلوبی را هم شاهد باشیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در بحث صادرات نیز با مشکلات و موانعی مواجه هستیم که برای حل مشکلات این بخش نیز تدابیری اتخاذ شده که یکی از آنها تدوین سند راهبردی صادرات استان است.

وی ادامه داد: بر اساس سند راهبردی صادرات استان اردبیل، تمام وظایف دستگاه‌ها مشخص خواهد شد و پتانسیل‌های استان در بحث صادرات و میزان سرمایه‌گذاری در بخش‌های دولتی و خصوصی تعیین می‌شود.

بهنام‌جو عنوان کرد: برای ارائه خدمات مطلوب‌تر، مواردی نظیر صنایع تبدیلی و  بسته‌بندی محصولات نیز باید در نظر گرفته شود اما  بحث زیرساخت های استان از دیگر  محورهای اساسی مورد توجه در بحث توسعه صادرات است.

استاندار اردبیل تشریح کرد: در بحث توسعه زیرساخت‌های استان رسیدگی به جاده‌های مواصلاتی به شمال استان، بیله‌سوار و گمرک آن است و در بخش راه‌آهن نیز اتصال ریلی استان اردبیل از دو محور اصلاندوز و بیله‌سوار به کشور جمهوری آذربایجان در برنامه‌های ما قرار دارد که امیدواریم مطالعات انجام این خطوط ریلی را پیش برده و به مرحله اجرا برسانیم.

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 110560 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse