مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ آبان -اِلأَربِعا ١٢ ربيع الاول ١٤٤٠ - Wednesday November 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  160   بازدید    تاریخ درج مطلب  21/8/1396    
 
 
برخورداری پارس‌آباد از بیشترین آمار رشد جمعیتی در بین شهرستان‌های استان اردبیل
فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: در بین شهرستان‌های استان اردبیل، پارس‌آباد از بیشترین آمار رشد جمعیتی برخوردار بوده و شایسته است تا خدمات ارائه شده به شهروندان در بخش‌های مختلف ارتقا یابد.

اکبر صمدی روز شنبه در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اردبیل، با ارائه گزارشی از فعالیت مراکز فنی و حرفه‌ای شهرستان پارس‌آباد، اظهار کرد: به منظور ترویج فعالیت‌های فنی و حرفه‌ای می‌بایست آموزش‌های ارائه شده در این سازمان در تمامی رشته‌ها و مشاغل اداری، آزاد و رسته‌های متنوع صنفی انجام شود.

وی به اهمیت توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان تأکید کرد و افزود: به منظور برخورداری از جامعه پویا و فعال نیازمند گسترش فعالیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای هستیم تا با افزایش مهارت کارآموزان شاهد اشتغال و رونق صنعت در منطقه باشیم

.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: در بین شهرستان‌های استان اردبیل، پارس‌آباد از بیشترین آمار رشد جمعیتی برخوردار بوده و بدین منظور شایسته است تا خدمات ارائه شده به شهروندان در بخش‌های مختلف ارتقا یافته و رضایتمندی اقشار مختلف مردم در این شهرستان با رفع نیازمندی‌ها و مشکلات برآورده شود.

صمدی ادامه داد: مبلغ ده میلیارد ریال به منظور ساخت مرکز فنی و حرفه‌ای از مسیر تملک دارایی‌های سرمایه‌ای اختصاص داده شده و با استقبال جوانان از مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای شاهد رونق این بخش مهم آموزشی و فنی در منطقه خواهیم شد.

وی بیان کرد: مراکز فنی و حرفه‌ای در افزایش مهارت و کاراموزی جوانان نقش بسیار ویژه‌ای را ایفا می‌کنند و با توسعه آموزشی و توجه به کیفی بخشی شدن آموزش‌ها در دستیابی به اهداف مدنظر سازمان فنی و حرفه‌ای مبنی بر آموزش کارآموزان موفق و مهارت‌آموزی آنان موفق عمل خواهد شد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 110511 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse