مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر -اِلأَربِعا ٥ صفر ١٤٤٢ - Wednesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  660   بازدید    تاریخ درج مطلب  7/8/1396    
 
 
رئیس اداره ورزش و جوانان مشگین‌شهر:کمبود اعتبار در اجرای برنامه‌های مرتبط با امور جوانان مشکل‌آفرین است
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین‌شهر گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آموزشی و توجه به مطالبات و نیازهای جوانان نیازمند تخصیص اعتبارات مناسب است و این در حالی است که در این بخش با کمبود اعتبار مواجه هستیم.

شمس‌الدین تبریزچی، عصر امروز در دیدار با اعضای سازمان‌های مردم نهاد مشگین‌شهر، بر ضرورت توجه بیشتر به مشکلات حوزه جوانان تأکید کرد و افزود: آمار بالای بیکاری و آسیب‌های اجتماعی در بین جوانان نشان از بالا بودن مشکلات این قشر از جامعه بوده و نیازمند مدیریت و رسیدگی بیشتر برای برطرف سازی نیازهای آنان هستیم

.

وی اظهار کرد: جوانان از اقشار مظلوم جامعه محسوب شده و عدم رسیدگی به مشکلات این حوزه بر افزایش نگرانی‌ها و مشکلات فعال‌ترین قشر جامعه دامن می‌زد و این اتفاق در مقابل توسعه و دستیابی به اهداف کلان کشور قرار می‌گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین‌شهر ادامه داد: برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی و توجه به مطالبات و نیازهای آنان نیازمند تخصیص اعتبارات مناسب است و این در حالی است که در زمینه جوانان با کمبود اعتبار کافی مواجه هستیم.
سرپرست گروه مشارکت‌های جوانان نیز در این دیدار اظهار کرد: نقش مهم سازمان‌های مردم نهاد در افزایش اشتیاق جوانان برای روی آوردن به مدیریت شهری ثابت شده است و باید از این موضوع استقبال کرد.
صراط‌جو یادآور شد: فعالان مشارکت‌های اجتماعی و اعضای سمن‌ها می‌توانند با معرفی طرح‌ها و ایده‌های مناسبی که در کمک به نقش آفرینی مناسب جوانان و حل مشکلات فرهنگی و ورزشی آنان کمک کند، در کنار سایر مسؤولان مرتبط قرار گرفته و از پتانسیل بالای خود برای حل معضلات جوانان بهره گیرند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 110112 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse