مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر -اِلأَربِعا ٦ صفر ١٤٤٠ - Wednesday October 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  200   بازدید    تاریخ درج مطلب  17/7/1396    
 
 
انس با کلام وحی؛ مشوق حضور در دوره روخوانی ویژه بی‌سوادان

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل نمایندگی دارالقرآن شعبه دیزج‌آباد گفت: علی‌رغم همه سختی‌ها، انس با کلام وحی مشوق بسیار خوبی برای بانوان برای حضور در دوره روخوانی ویژه بی‌سوادان است.

زهرا همدانی، مدیرعامل نمایندگی دارالقرآن شعبه دیزج‌آباد ، اظهار کرد: دوره روخوانی قرآن ویژه بی‌سوادان، یکی از دوره‌هایی است که در این موسسه برگزار شده و مورد استقبال خوبی قرار دارد.

همدانی با اشاره به اینکه هر شیوه آموزشی باید با توجه به توان مخاطبان برگزار شود، تصریح کرد: در این دوره، آموزش با آشنایی حروف عربی آغاز شده و در هر جلسه تمرین با دو خط از آیات قرآن که در ابتدا سوره‌های جزء ۳۰ هستند، انجام می‌شود.

این فعال قرآنی با بیان اینکه این دوره از سال ۹۴ در این موسسه آغاز شده و تاکنون تعدادی از بانوان شرکت‌کننده موفق به روخوانی آیات قرآن کریم شده‌اند، گفت: روخوانی و روانخوانی تعدادی از سوره‌های پرکاربرد از جمله سوره‌های الرحمن، واقعه و یاسین نیز در مراحل بعدی به قرآن‌آموزان ارائه می‌شود.

همدانی تاکید کرد: در کنار آموزش آیات قرآنی در روخوانی ویژه بی‌سوادان، آموزش ادعیه نیز بر اساس درخواست تعداد زیادی از قرآن‌آموزان مورد توجه قرار دارد که محرم امسال آموزش روخوانی زیارت عاشورا نیز برای علاقه‌مندان در دستور کار بود.

مدیرعامل نمایندگی دارالقرآن شعبه دیزج‌آباد زنجان گفت: شرکت‌کنندگان در دوره روخوانی ویژه بی‌سوادان در این موسسه از ۳۰ تا ۵۵ سال هستند و در ابتدا برای حضور در دوره‌های آموزشی دودل بودند ولی هر جلسه وقتی می‎‌توانند آیات نورانی وحی را بخوانند با اشتیاق بیشتری بر ادامه دوره مصمم می‌شوند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 109482 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse