مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير -اِلخَميس ٦ ذو القعده ١٤٣٩ - Thursday july 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  125   بازدید    تاریخ درج مطلب  30/6/1396    
 
 
دادستان گرمی:با استفاده شخصی از خودرو دولتی در گرمی برخورد می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان گفت: با هرگونه استفاده شخصی از خودروهای دولتی خارج از ضوابط و مقررات در سطح شهرستان گرمی برخورد خواهد شد.

محمد حاجی آقا نیامیری اظهار کرد: این روزها گزارشات زیادی مبنی بر استفاده شخصی از خودروهای دولتی توسط مسؤولان دستگاه‌ها دیده و شنیده می‌شود که لازم است کنترل شود.

وی با بیان اینکه مس‌ولان باید پیشتاز و الگوی رعایت قانون باشند، افزود: قبح استفاده شخصی از اتومبیل‌های دولتی امروز شکسته شده و این مصداق بارز تخلف برای مس‌ولان دستگاه‌ها است.

داستان گرمی مغان بیان کرد: ممنوعیت استفاده از خودروهای دولتی در آئین نامه چگونگی استفاده از خودرو دولتی و بخشنامه‌های ابلاغی از سوی دولت به صراحت اعلام شده و شایسته نیست نگاه مردمی به ادارات دولتی زیر سوال برود.

وی اضافه کرد: در سطح شهرستان گرمی مغان در چند ماه اخیر استفاده از خودروهای دولتی افزایش داشته و گزارشات زیادی در این زمینه بدست ما رسیده که در صورت ادامه این روند برخورد خواهد شد.

حاج آقا نیامیری به آن دسته از مسؤولانی که نسبت به بیت‌المال بی‌تفاوت هستند تذکر داد و گفت: با هرگونه تخلف و خروج از دایره قانون بدون اغماض برخورد کرده و اجازه استفاده از بیت المال داده نخواهد شد.

وی اضافه کرد: لازم است پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس راه نسبت به کنترل برگ ماموریت خودروهای دولتی که خارج از وقت اداری تردد می‌کنند، اقدام کرده و اگر بدون مجوز باشند، نسبت به توقیف آن‌ها اقدام کنند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 108687 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse