مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد -اِلأِثنين ١٣ رمضان ١٤٣٩ - Monday May 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  197   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/5/1396    
 
 
آغاز مسابقات قرآن جهاد کشاورزی از یکم شهریور ماه

گروه فعالیت های قرآنی: مسئول اداره آموزشی، عقیدتی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، از آغاز بیست و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان جهاد کشاورزی استان همدان ویژه کارکنان، همسران و فرزندان پرسنل این سازمان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی علیجانی، مسئول اداره آموزشی، عقیدتی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان عنوان کرد: بیست و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان جهاد کشاورزی استان همدان ویژه کارکنان، همسران و فرزندان پرسنل جهاد کشاورزی استان همدان از چهارشنبه یکم شهریور ماه آغاز در سازمان جهاد کشاورزی استان آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: این مسابقات در دو بخش برادران و خواهران برگزار می‌شود که در این رشته‌های حفظ ۱ جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ کل،تفسیر نمونه جلد ۱۸ و مقاله نویسی با موضوع تبیین فرهنگ جهادی بر اساس قرآن و عترت ویژه همکاران و نقاشی سنین ۶ تا ۱۲ در بین هر دو بخش مشترک است.

مسئول اداره آموزشی، عقیدتی سازمان جهاد کشاورزی استان ابراز کرد: رشته‌های قرائت تحقیق، اذان ویژه برادران و رشته ترتیل‌خوانی ویژه خواهران است، همچنین دو رشته مقاله‌نویسی و نقاشی برای اولین بار در این دوره در مسابقات گنجانده شده البته داوری در بخش نقاشی در مرحله کشوری انجام می‌شود.

علیجانی اظهار کرد: ارتقاء بینش قرآنی کارکنان و خانواده‌های آنان، ترویج فرهنگ، تفکر قرآنی و گسترش قرائت ترتیل و حفظ قرآن، تربیت قاریان، حافظان و ایجاد رقابت سالم و سازنده در بین کارکنان، همسران و فرزندان آنان، گسترش تقویت مفاهیم و تفسیر و تدبر قرآن در آن و ترویج فرهنگ اذان گویی از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نفرات اول تا سوم در این دوره مورد تقدیر قرار می‌گیرند و نفرات اول هر رشته در هر دو بخش به مسابقات سراسری را پیدا می‌کنند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 107763 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse