مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد -اِلأَربِعا ٦ شوال ١٤٣٩ - Wednesday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  126   بازدید    تاریخ درج مطلب  10/5/1396    
 
 
فرماندار بیله‌سوار:21 پروژه عمرانی هفته دولت در بیله‌سوار افتتاح می‌شود

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: در هفته دولت 21 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 215 میلیارد ریال در شهرستان بیله‌سوار افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 آرام حلیم در جلسه شورای اداری شهرستان بیله‌سوار با تبریک دهه کرامت از افتتاح 21 پروژه در هفته دولت خبر داد و افزود: در هفته دولت امسال 21 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 215 میلیارد ریال در شهرستان بیله‌سوار افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: در سال جاری 21 میلیارد و 884 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی به شهرستان بیله‌سوار اختصاص یافته است که این رقم در مقایسه با سال گذشته 40 درصد افزایش داشته است و200 پروژه در قالب این اعتبار در شهرستان اجرایی می‌شود.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار با اشاره به اینکه ۲۰۰ هزار تن گندم در سال جاری در شهرستان بیله سوار برداشت شده است، افزود: ۱۷۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان بیله سوار خریداری شده است و 920میلیارد ریال  از 2 هزار و 200میلیارد ریال مطالبات کشاورزان گندمکار پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: امسال هزار و 500 هکتار از اراضی شهرستان به کشت صیفی‌جات اختصاص یافته بود که صد هزار تن محصول از مزارع شهرستان برداشت شد و برای 8 هزار  نفر  به صورت فصلی اشتغال زایی فراهم شد.

حلیم تصریح کرد: امسال 8 هزار هکتار از اراضی شهرستان به کشت سویا اختصاص یافته است و پیش بینی می شود 20هزار تن سویا از مزارع شهرستان برداشت شود.

فرماندار بیله سوار یکی از مشکلات اصلی شهرستان را راه‌های مواصلاتی و روستایی عنوان کرد و افزود: از اولوی‌تهای امسال شهرستان ترمیم و بهسازی راه‌های روستایی و مواصلاتی است که با وجود در نظر گرفتن  اعتبار  50 میلیارد ریالی در حوزه راه ،اما کماکان این اعتبار جواب‌گوی مشکلات راههای شهرستان نیست و نیازمند اعتبارات و توجهات بیشتر است.

وی افزود: راه‌های سه راه خروسلو به شورگل و شورگل به طرف زیوه و خلیفه لو و همچنین خلیفه‌لو به عزیزکندی امسال بهسازی و ترمیم خواهد شد و طرح مطالعه چهار بانده کردن مسیر بیله سوار به سه راهی گوگ تپه در حال انجام است که اجرایی خواهد شد.

وی عنوان کرد: تدوین نظام بهره برداری اراضی پایاب سد خداآفرین در شهرستان با حضور مسئولان و عشایر آغاز شده است و پروژه پایاب سد خداآفرین با پیشرفت  60 درصدی در حال انجام است و ناحیه چهارم عمرانی با اعتبار 4هزارو 100میلیارد ریال و به مساحت 17 هزار و 400 هکتار هفته گذشته با حضور قائم مقام وزیر جهاد و مجری طرح‌های آب‌های مرزی افتتاح شد و طی 15 ماه عملیات تکمیل آن به پایان خواهد رسید.

حلیم گفت: 1200 دستگاه سنترپیوت آبیاری نوین در اراضی پایاب سد خداآفرین نصب خواهد شد که تاکنون در کل اراضی کشور فقط 1400 دستگاه  نصب شده است و این مسئله اهمیت پروژه پایاب را بیش از پیش نشان می‌دهد و باعث رونق اقتصادی و اشتغال و افزایش تولید در منظقه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مردم و مسئولان در برگزاری مراسم روز بیله سوار همکاری لازم را انجام دهند، افزود: برای راه اندازی مجتمع شهدای ۱۳۲۰ حدود 4میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار خاطرنشان کرد: امسال گاز رسانی به 49 روستای شهرستان بیله سوار به طول 187کیلومتر شبکه گذاری در حال انجام است و برای این طرح 81 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که با تکمیل این طرح بیش از  90 درصد روستاهای شهرستان بیله سوار از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

 در جلسه شورای اداری شهرستان بیله سوار جمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بیله‌سوار که در عملیاتی 900 بطری مشروبات الکلی از نوع خارجی را کشف و ضبط کرده بودند با حضور اعضای شورای تامین شهرستان بیله سوار تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 107093 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse