مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد -اِثَّلاثا ٥ شوال ١٤٣٩ - Tuesday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  244   بازدید    تاریخ درج مطلب  10/5/1396    
 
 
رئیس سازمان بسیج رسانه اردبیل:مسابقات بزرگداشت شهدای مدافع حرم به مناسبت روز خبرنگار در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: مسابقات بزرگداشت شهدای مدافعان حرم استان اردبیل به مناسبت روز خبرنگار در اردبیل برگزار می‌شود.

علی لطفی ، اظهار کرد: مسابقات بزرگداشت شهدای مدافعان حرم استان اردبیل به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار در دو بخش خواهران و برادران در اردبیل برگزار می‌شود.

وی گفت: سازمان بسیج رسانه و خانه مطبوعات استان اردبیل در نظر دارد یک دوره مسابقه در رشته‌های تنیس روی میز و تیراندازی با تفنگ بادی برای برادران و آمادگی جسمانی و دارت برای خواهران برگزار نماید.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل افزود: از کلیه دست‌اندرکاران محترم رسانه‌های جمعی استان درخواست می‌شود تا درخواست کتبی خود را به شماره‌های نمابر ۳۳۷۱۶۰۴۶ بسیج رسانه و ۳۳۷۲۶۲۵۵ خانه مطبوعات استان اردبیل ارسال نمایند.

انجمن اندیشه ورزان و نویسندگان بسیج رسانه توسط بسیج رسانه مدیریت می‌شود

لطفی با اشاره به اینکه فعالیت‌های سامان بسیج رسانه استان اردبیل در سالجاری به صورت گسترده‌تر ادامه خواهد یافت تصریح کرد: انجمن اندیشه‌ورزان و نویسندگان بسیج رسانه‌ای استان اردبیل در موضوعات مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و .... فعالیت خود را آغاز کرده و در حال تولید محتوا برای مخاطبان خود در سطح استان است.

وی بیان کرد: مطالب ارسالی به این انجمن از طریق بسیج رسانه در یکی از رسانه‌های استان منتشر می‌شود و این انجمن توسط بسیج رسانه تشکیل شده و هیچ وابستگی به فرد یا گروه خاصی ندارد.

 رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: انجمن تحلیل و بررسی رسانه‌های استان نیز با محوریت تحلیل رسانه‌های مکتوب استان آغاز به کار کرده است که در ادامه رسانه‌های فضای مجازی و حتی برنامه‌های صداو سیما را نیز مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد داد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 107092 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse