مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد -اِثَّلاثا ٥ شوال ١٤٣٩ - Tuesday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  128   بازدید    تاریخ درج مطلب  10/5/1396    
 
 
فرماندار بیله سوار:روستاهای بدون دخانیات در بیله‌سوار معرفی می‌شوند

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: با هدف فرهنگ‌سازی و شناسایی روستاهای پاک، مناطق بدون دخانیات در شهرستان بیله‌سوار معرفی خواهند شد.

آرام حلیم در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه مواد مخدر سرچشمه بیشتر جرائم و ناهنجاری‌ها  در جامعه است، افزود: مبارزه با مواد مخدر باید به سمت اجتماعی شدن که همان اقدامات پیشگیرانه است، سوق داده شود.

وی با اشاره به اینکه تفکر جمعی و حرکت‌های اجتماع محور در جامعه باید برای مقابله با اعتیاد ‏افزایش یابد، گفت: خانواده بیشترین نقش را در مقابله با اعتیاد دارد و باید اقدامات کنترلی برای دوری فرزندان از مصرف مواد مخدر در سطح وسیعی آموزش داده شود.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: دخانیات و مصرف قلیان قدم‌های اولیه برای مصرف مواد مخدر است، متاسفانه در برخی از مواقع خانواده‌ها همراه با فرزندان خود قلیان را برای سرگرمی استفاده می‌کنند که این بیشترین آسیب را به سلامتی وارد می‌کند.

وی افزود: نقش خانواده‌ها به عنوان کانون اول پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در راستای نهادینه سازی و آگاه سازی پیشگیری از مواد مخدر تاثیر گذار و مهم خواهد بود.

حلیم عنوان کرد: باید دست اندرکاران حوزه مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر با حساسیت و جدیت بیشتری در راه پیشگیری از مصرف مواد مخدر قدم برداشته و در این راه از ظرفیت‌های رسانه‌ای و خبری استفاده نمایند.

وی افزود: در راستای فرهنگ‌سازی و شناسایی روستاهای پاک اقداماتی انجام شده است و روستاهای بدون دخانیات در شهرستان معرفی خواهند شد.

وی همچنین افزود: در چهار ماهه امسال  یک کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط شده است و همچنین 6 خرده فروش و 41 مصرف کننده نیز دستگیر شده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 107087 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse