مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد -اِثَّلاثا ٥ شوال ١٤٣٩ - Tuesday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  187   بازدید    تاریخ درج مطلب  10/5/1396    
 
 
اعلام اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن شرکت گاز

گروه فعالیت‌های قرآنی: نفرات برتر بخش بانوان بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج‌البلاغه (بهار تا بهار) ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز در ارومیه اعلام شد.

اسامی نفرات برتر بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن ویژه کارکنان شرکت گاز، در بخش بانوان اعلام شد.

در رشته حفظ ۲ جزء در مقطع متوسطه یک، یاسمین شجاعی از شرکت گاز یزد، زینب ایمانی فر از شرکت گاز خراسان رضوی، سیده زهرا حجت از شرکت گاز خوزستان، به مقام اول تا سوم دست یافتند.

در رشته حفظ ۲ جزء در مقطع عالی؛ معصوم پور مقدم از شرکت پالایش گاز فجر جم، فرزانه رحمتی نژاد از شرکت پالایش گاز هاشمی نژاد و فاطمه نصیری از شرکت گاز تهران، بعنوان نفرات اول تا سوم برگزیده شدند.

در رشته مفاهیم قرآن در مقطع متوسطه یک؛ سمانه حمیدی از شرکت پالایش گاز فجر جم، زهرا رحیمی لرکی از شرکت پالایش گاز بید بلند و ساجده مولوی از شرکت گاز چهار محال بختیاری بعنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در رشته مفاهیم قرآن در مقطع متوسطه ۲، زهرا رضایی از شرکت پالایش گاز پارسیان، نرگس اسحاقی از منطقه ۲ عملیات انتقال گاز و رضیه حسینی از شرکت پالایش گاز فجر جم به مقام اول تا سوم رسیدند.

در رشته مفاهیم قرآن در مقطع عالی؛ سلوه ساوکی از شرکت پالایش گاز بیدبلند، راحیل جلالیان لرکی از منطقه یک عملیات انتقال گاز بعنوان نفر اول و دوم و همچنین شیوا شکراله پوری از پالایش گاز پارسیان و فاطمه ابراهیمی شرکت پالایش گاز مجتمع پارس جنوبی، بعنوان سوم مشترک دست یافتند.

در رشته نهج البلاغه و در مقطع متوسطه یک، فاطمه جلیل از شرکت پالایش گاز بیدبلند، آلاء نجفی از ستاد شرکت ملی گاز ایران، فاطمه گله دار عبد الله پوراز شرکت پالایش گاز پارسیان بعنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

در رشته نهج البلاغه و در مقتطع متوسه ۲، نگین کرمی از شرکت پالایش گاز پارسیان، زهرا سادات هاشمی فشارکی از شرکت گاز اصفهان و مرضیه پورمقدم از شرکت پالایش گاز فجر جم، اول تا سوم شدند.

در رشته نهج الیلاغه در مقطع عالی، سیده مرضیه معصومیان  از شرکت گاز فارس، فهیمه یزدان پرست از شرکت پالایش گاز فجر جم، فرحناز کرمی از شرکت پالایش گاز پارسیان، به مقام اول تا سوم دست یافتند.

در بخش تحقیق مقطع عالی، فاطمه عزیزی کا کوشکی از شرکت گاز استان کرمانشاه، زهرا محسنی از شرکت گاز کرمان و فریده باباحاجیان از شرکت گاز سمنان بعنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

در رشته ترتیل در مقطع متوسطه ۲، زهرا صفری از شرکت گاز آذربایجان غربی، فاطمه آقاعلی از شرکت مهندسی و توسعه گاز از شرکت مهندسی و توسعه گاز و فاصله فضلی از شرکت گاز استان مازندران بهنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

در حفظ ۵ جزء در مقطع متوسطه یک، فاطمه جلالی از شرکت  پالایش  گاز هاشمی نژاد، مائده عبدالغفاری از ستاد شرکت ملی گاز ایران . هانیه اصلی راد از شرکت گاز آذربایجان غربی، به مقام اول تا سوم دست یافتند.

در رشته حفظ ۵ جزء در مقطع عالی،هانیه  قنبری از شرکت گاز گیلان، مبارکه دهرمی از شرکت پالایش فجر جم، بعنوان نفرات منتخب اعلام شدند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :5.0 از 5 امتياز است.


12345
1 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 107032 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse