مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند -اِسَّبِت ١٧ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Saturday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  392   بازدید    تاریخ درج مطلب  4/4/1396    
 
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:عید فطر عید پیروزی و غلبه روح بر نفس انسانی است / نماز عید فطر نمادی از اتحاد و انسجام ‏مسلمانان در مقابل توطئه‌های دشمنان است ‏

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت‌: عید فطر عید رهایی از هرگونه زشتی‌ها ‏، بدی‌ها وگناهان است که در این روز انسان با غلبه بر نفسانیت خود در طول ماه مبارک رمضان ‏این عید بزرگ را جشن می‌گیرند. ‏

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ستوده اظهارداشت‌: عید فطر پیروزی وغلبه روح برنفس هر آدمی است و در این روز باید با حضور در نماز عید فطر خداوند متعال را بخاطر این ماه بزرگ ، ماه رحمت و مغفرت که فرصتی بزرگ برای هر انسانی است تا بتواند از گناهان خود توبه و استغفار کند.

حجت الاسلام والمسلمین ستوده با اشاره به اینکه مسلمانان در طول ماه مبارک رمضان از خداوند طلب دوری از گناه ، دوری از آتش جهنم  و طلب بخشش گناهان خود را از خداوند می‌کند افزود: پس از گذراندن این فرصت‌های الهی برای بخشش گناهان و طلب رحمت و مغفرت در ماه مبارک رمضان مسلمانان عیدفطر را که عید بزرگ مسلمانان است جشن می‌گیرند.

وی عید فطر را یک عید همدلی و یکپارچگی مسلمین جهان اسلام دانست و افزود: مسلمانان در این عید بزرگ با پرداخت زکات وفطریه در حمایت از مستمندان یک حرکت بزرگ جهانی انجام می‌دهند تا بتوانند بندگی خود را در مقابل امتحان بزرگ الهی تکمیل کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با دعوت همگان به نماز عبادی ،سیاسی و دینی عیدفطرتصریح کرد: نماز عیدفطر نمادی ازاتحاد و انسجام مسلمانان در مقابل توطئه‌های دشمنان است.

حجت الاسلام والمسلمین ستوده نماز عیدفطر یک همایش بزرگ مسلمانان در جهان اسلام دانست و افزود: این همایش بزرگ نماز عید فطر یک هشدار بزرگی است برای آنان دسته از دشمنانی که فکر می‌کنند مسلمانان در کنار هم نیستند و اتحاد و انسجام ندارند.

وی با بیان اینکه با حضور درنمازعیدفطر یک عبادت فردی به یک عبادت جمعی و باشکوه تبدیل می‌کنیم افزود: باحضور در نماز عیدفطر دین‌مداری و دین داری را در خود و جامعه بزرگ  نظام اسلامی تقویت می‌کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: امیدواریم با حضور در این جشن بزرگ عیدفطر و نماز عبادی، سیاسی عید بزرگ فطر بار دیگر به دشمنان اسلام بفهمانیم که مسلمانان هر جای این کره خاکی هستند و در کنار یکدیگر و برای حقانیت و دفاع از مظلوم وعدالت اتحاد و انسجام را در یکدیگر حفظ خواهند کرد.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 105699 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse