مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي -اِسَّبِت ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٠ - Saturday january 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  394   بازدید    تاریخ درج مطلب  1/4/1396    
 
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل:سازمان تبلیغات اسلامی حافظ امنیت مذهبی و اعتقادی در جامعه است

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: سازمان تبلیغات اسلامی مجموعه‌ای دینی و فرهنگی است که با بهره‌مندی از نیروی انسانی متعهد و ولایی حافظ امنیت مذهبی و اعتقادی در جامعه است.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده ، ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی مجموعه‌ای دینی و فرهنگی است که با بهره‌مندی از نیروی انسانی متعهد و ولایی حافظ امنیت مذهبی و اعتقادی در جامعه است.

وی گفت: حضرت امام خمینی (ره) در سالروز تاسیس سازمان، به این امر تاکید کرده است که تبلیغات شناساندن خوبی‌ها و تشویق به انجام آن و ترسیم بدی‌ها و نشان دادن راه گریز و منع از آن است و این از اصول بسیار مهم دین اسلام است و سازمان تبلیغات اسلامی به این امر باید توجه ویژه ای دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، اعتقاد و معنویت را حصن حصین جامعه کنونی و راه رهایی از آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و افزود: اگر در جامعه به دنبال امنیت و آرامش هستیم بایستی در امنیت مذهبی و اعتقادی مشکلی نداشته باشیم زیرا اگر فکر و اندیشه الهی در مردم علی الخصوص جوانان وجود داشته باشد با تمام توان و نیروی دفاعی از کیان و خاک کشور نیز دفاع خواهند کرد و آرامش و امنیت اجتماعی نیز فراهم خواهد شد.

حجت‌الاسلام ستوده به گستردگی تعاملات و همکاری این اداره در زمنیه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی نهادی برخاسته از متن انقلاب است و کارکنان آن هر کجا که کمکی لازم باشد باید آماده خدمت‌رسانی باشند.

وی اضافه کرد: دشمن امروزه ایمانمان را نشانه گرفته و در همه صحنه‌ها بیدار و فعال است لذا نباید نسبت به مسائل مهم جامعه بی‌تفاوت باشیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در زمینه اعزام برنامه‌های سازمانی با هدف تقویت اعزام مستمر و تاکید بیش از پیش بر اعزام خواهران طلبه سیاست حداکثرسازی پوشش جغرافیایی تبلیغ را دنبال می‌کند و برای این منظور اولویت خود را به استقرار روحانی در مناطق محروم با جمعیت بالای ۲۰۰ خانوار متمرکز کرده است.

حجت‌الاسلام ستوده بیان کرد: در زمینه سازمان دهی تشکل‌ها ضمن کیفیت بخشی به عملکرد تشکل‌های دینی از طریق برگزاری آموزش‌های تخصصی با محتوی نظامند سعی در متناسب‌سازی کمیت آنها دارد.

وی عنوان کرد: توانمندسازی اقشار تاثیرگذار نظیر ائمه جماعات مساجد،روحانیون مستقر، مداحان، معلمین دینی و قرآنی،شورای هیات مذهبی جزء الویت‌های ما در خصوص اقشار تاثیر گذار است و برای این منظور آموزش‌های تخصصی با رویکرد تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را مد نظر قرار داده و دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی را برگزار می‌کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در زمینه فعالیت‌های قرآنی هدف اداره کل ارتقای مسئولیت عمومی در حوزه قرآن و ترویج آموزش همگانی قرآن کریم با تکیه بر حمایت‌های مردمی و بهره‌گیری از ظرفیت تشکل‌های مردمی است.

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 105683 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse