مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد -اِلأِثنين ١٣ رمضان ١٤٣٩ - Monday May 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  382   بازدید    تاریخ درج مطلب  9/2/1396    
 
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:اردبیل از ظرفیت مناسبی برای برگزاری موفق جشنواره کتابخوانی رضوی برخوردار است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: استان اردبیل از ظرفیت مناسبی برای برگزاری موفق جشنواره کتابخوانی رضوی برخوردار است.

 به نقل از روابط عمومی کتابخانه عمومی استان اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده با اعلام مشارکت فعال در جشنواره کتابخوانی رضوی، از این جشنواره به عنوان یکی از برنامه‌های مهم در امر ترویج فرهنگ رضوی و کتابخوانی یاد کرد.

وی گفت: برگزاری موفق جشنواره کتابخوانی رضوی در سال گذشته نشان داد که استان اردبیل از ظرفیت مناسبی برای برگزاری برنامه‌های ملی و فرهنگی برخوردار است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل عنوان کرد: برای جریان‌سازی‌های ماندگار در عرصه فرهنگ، باید با برنامه‌ریزی منسجم و مشارکت همه دستگاه‌های فرهنگی، زمینه جذب عموم مردم را در این برنامه‌ها مهیا کنیم.

ستوده نگاه سطحی به مسائل فرهنگی و مذهبی را مهمترین آفت این حوزه‌ها دانسته و تصریح کرد: انتظار این است که همه فعلان فرهنگی، نگاه عمیق و مستند را محور قرار داده و از اشاعه برداشت‌های سطحی جلوگیری کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، کتاب را بهترین ابزار فرهنگی برای معرفی کرامات ائمه اطهار(ع) بیان کرد و ادامه داد: در دین مبین اسلام، کتابخوانی و کسب معرفت و علم از جایگاه ویژه برخودار است و قرآن کریم نیز به عنوان معجزه پیامبر مکرم اسلام(ص)، خود بیانگر این اهمیت و جایگاه است.

رباب عزیزخانی قول مساعد مدیرکل تبلیغات اسلامی در خصوص مشارکت در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را دلگرم کننده عنوان کرد و یادآور شد: این حمایت‌ها، مطمئناً برای برگزاری بهتر جشنواره و کسب رضای الهی و خدمت برای ترویج فرهنگی رضوی مثمر ثمر واقع خواهد شد.

فرشاد موفق رئیس کتابخانه مرکزی اردبیل و وحید ضیائی کارشناس امور فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان نیز با سخنانی، توضیحاتی در خصوص جزئیات جشنواره و نحوه برگزاری آن ارائه کردند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 104113 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse